Lista ocen Honda Concerto (90) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Z tym bylo gorzej, ale chyba tylko w moim przypadku z powodu instalacji gazowej. Honda nie miala wolnych obrotow na gazie. Wielu mechanikow ja z tego powodu badalo, regulowalo, krecilo i nic nie pomoglo. Jednemu sie udalo, nie chcial powiedziec co zrobil, ale dziala dobrze i wcale wiecej nie pali. Oprocz tego przy probie przestawienia zegarka na czas zimowy wcisnolem guziczek od ustawiania godziny i tak zostal. Zegarek zmienil sie w stoper...
~chorav@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
parę razy mnie zawiódł, ale z winy mojego zaniedbania. nie odpalał w deszczowe dni - zmieniłem przewody i pali jak burza po 1 zakręceniu. ostatnio mam problemy z zamkami, coś się dzieje z bębenkami, obracają się i nie zamykają drzwi. brak smarowanie prowadnic szyb spowodował że chodzą ciężko. po prawie 14 latach użytkowania schowka złamał się element trzymający teleskop schowka i klapka opada z impetem. przepaliła mi sie ostatnio żarówka...
~karwowy@tlen.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
przez 4 lata i przejechaniu 90 tys km : wymiana wahacza jednego (zahaczyłem o kamień i uszkodziłem) wymiana tuleji wahaczy, wymienione przeguby i cały wydech, wymiana szczotek w rozruszniku. Ostatnio robiłem przegląd i 1 tuleja do wymiany przy wahaczu (koszt 20 pln) żadnych luzów, zadnych wycieków- uważam że to jest rewelacja jak na 13 letnie auto.
~strusiu11@interia.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Ma już swoje lata i troszkę się tu wydarzyło. Gumowe osłony przegubów - x2; żarówki świateł tylnich -x2; Przełącznik mocy nawiewu (brak 1 i 2); spalony przewód elektryczny od szyberdachu; czujnik temperatury cieczy w bloku silnika; No i troche juz zaczyna sie silnik pocic. Zaczynaja sie problemy z korozja.
~prado
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
samochód kupiłem w 2004 roku w lipcu miał wtedy 133 tys km przebiegu (a raczej taki miał stan licznika ;)))) z drobnych usterek mogę wymienić zepsucie mechanizmu szyby w tylnych prawych drzwiach (szyba opada), zepsucie zapięć od pasów (to była chyba wina poprzedniego właściciela) poza tym raczej ok.
~LD Honda
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Jeszcze nic groźnego się nie stało. Wymieniłem klocki, łożyska tylne oraz przeguby, gdyż za puźno zmieniłem gumowe osłony przegubów i dostał się piasek i narobił bałaganu. Mam nieraz problem z odpaleniem ale za momencik pali dobrze. Nie wiem co się dzieje(może to pompka).
~kfiecien
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Przez 150tys. km nic się nigdy nie zepsuło! Raz wymieniłem uszczelkę w misce olejowej i raz parę gumek w zawieszeniu ale w sumie nic nie stukało mimo że były sparciałe, raz ją przetarłem lekko z boku i nawet tam nie gniła jak np. słynne civici
~marcin
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
jak na razie to tylko małe defekty zawieszenie a poza tym super, absolutnie nic. wymieniłem jeden wachacz, końcówka drążka, i łączniki stabilizatora, podejżewam, że to wina naszych autostrad i moich opon 195\50 R15
~bartek
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
jest to auto do ktorego rano wsiadam i wiem ze dojade tam gdzie chce bez zadnego sprawdzania czy- o zgrozo naprawiania czegokolwiek- nic sie tutaj nie psuje i nie ma sie do czego przyczepic- po prostu Japońska Niezawodność:)
~Piotr Jankowski
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Dokonuję jedynie standardowych napraw w związku ze zużywaniem się materiałów eksploatacyjnych (klocki hamulcowe, wymiany oleju, filtrów itp.) Czasem coś się poluzuje, ale to drobiazgi nie powodujące unieruchomienia pojazdu.