Lista ocen Honda CR-V I 2.0 16V 147KM 108kW 1999-2002 (35) - Widoczność

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szczepan f. f.f@vp.pl
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Widoczność doskonała.Radzę przyzwyczaić się tym, którzy przesiedli się z osobówek.Wysoki przód i tył trochę z początku utrudniają ocenę odległości przeszkody od pojazdu.Niskich przeszkód nie widać wcale.Bardzo dobra widoczność przez lusterka wsteczne - niewielkie tzw martwe pole widzenia. Jedynie prawe przednie lusterko ze słupkiem mogą zakryć znaczną część pola widzenia z prawej strony u dołu. Może nie być widać małego pojazdu zwłaszcza, gdy...
~Chojnak rocznik 1975
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Po pierwsze - REWELACYJNE LUSTERKA BOCZNE !!! Wielkości stołowych talerzy pozwalają na doskonałą obserwację. Może i wyglądają stylistycznie jak odstające uszy słonia ale działają doskonale ! Po przesiadce do innych aut brakuje mi tych dużych lusterek! Widoczność do przodu i na boki b.dobra, siedzi się wysoko i wszystko widać jak na dłoni. Widoczność do tyłu, jak przystało na SUVa, mocno ograniczona. Zanim zaczniesz cofać, sprawdź, czy nie...
~HFANKA11
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Zachwycona też jestem regulacją siedzenia kierowcy.Przy moim nie dużym wzroście(165)myślałam że zniknę w tym aucie-otóż nic bardziej błędnego!Siedzi się wysoko,wygodnie,lusterka boczne i wsteczne są tak duże,że czujniki cofania w tym aucie są po prostu zbędne.
~Milena
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Bardzo dobra widoczność, pierwsze auto którym potrafię parkować do tyłu i się nie boję. Wielkie lusterka są ogromnym plusem. Duże słupki przy przedniej szybie odrobinę ograniczają widoczność ale to kwestia przyzwyczajenia bo szyby znowu są ogromne co ułatwia jazdę.
~kropi
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Autko jest kanciaste i dzięki temu łatwo je ogarnąć. Trochę przeszkadza zapas na klapie, którego nie widać. Ogromne wypukłe lusterka rodem z busa i fajne duże szyby znakomicie ułatwiają manewrowanie. Na początku chciałem montować czujki parkowania, ale okazało się to zbędne.
~AP
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
patrząc się do przodu jest dobrze, siedzi się wysoko, duże okna boczne pomagają, trochę słaba widoczność przez tylną szybę nadrabia się dużymi lusterkami bocznymi
~Łukasz
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Przód i boki bardzo przyzwoicie natomiast tył troszkę masakra, trzeba uważać na zapasowe koło które często dobija o ściany, słupki nie mówiąc o innych pojazdach
~Tomek
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Przeszklenie jak w akwarium. Przy cofaniu zasłania lekko koło zapasowe, genialne lusterka boczne. Opadająca maska - nie widać końca przodu, trzeba się przyzwyczaić.
~Robcio
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Widoczność świetna, do koła na tyle trzeba się przyzwyczaić i ogarnąć linię zewnętrzną auta. Najlepiej parkuje się tyłem między autami.
~MW
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Super-duże powierzchnie szyb i mega lusterka-manewruje się lepiej niż niejednym miejskim samochodzikiem:)