Lista ocen Honda HR-V II SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW 2015-2018 (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fin szczecin
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
tu jest bardzo dobrze , bagażnik w miarę pakowny , przy 2 -- 3 osobach można wykorzystać składane siedzenia z tyłu. Do tego jescze schowek pod podłogą bagażnika , wykorzystany na dojazdówkę kupioną za swoje bo teraz dają zestawy naprawcze. Czytałem że ktoś zmodyfikował trochę płytę aby zmieścić pełnowymiarowe koło. Może i dobrze że się nie mieści . W civicu z...
~Mariusz
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Przed zakupem tego autka jeździłem kilkoma innymi samochodami o podobnych wymiarach zewnętrznych - w porównaniu z nimi wnętrze HRV jest naprawdę duże no i ten bagażnik, którym HRV deklasuje większość rywali. Poza tym fotele i tylna kanapa są bardzo wygodne. Trochę większy mógłby być zakres regulacji wzdłużnej foteli - bardzo wysokie osoby mogą mieć trochę ograniczone miejsce na nogi aczkolwiek ja mam 187 cm wzrostu i nie mam miejsca w sam raz ;)
~Baldini
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Sporo miejsca dla wszystkich, czyli najlepiej 2+2 (jak to bywa w 90% aut) + duży bagażnik: 470l (mieści się pełnowymiarówka 16" pod podłogą bagażnika, 17" z małymi kombinacjami). W swojej klasie Hondzia jest mistrzem przestrzeni, a mówimy o klasie aut typu Mazda 2, Skoda Fabia, Opel Corsa itp.
~Jeep
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Jak w kompaktowym suvie. Miejsca jak w kaszkaju czy ASX. To nie jest auto klasy B, w kabinie szeroko, z tyłu wygodnie, kolosalny bagażnik. Wady - słabo ze schowkami - te na środku mało wygodne. Dobry panel uchwytów na kubki.
~AndSzel
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Kolejny wielki atut nowej HR-Vki to przestrzeń! Przy wyborze auta był to dla mnie jeden z priorytetów i nie ma do czego pod tym względem się czepiać. Miejsca jest dużo dla wszystkich a bagażnik to klasa sama w sobie.
~hondalegend
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
jak na tej wielkości auto dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu, mam 182 cm wzrostu i znajduję właściwą pozycję za kierownicą, bagażnik wystarczająco duży, system magic seats super!
~piotrkow89
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Dużo miejsca z przodu. Z tyłu także przestronnie - 2 osoby do 1,90cm komfortowo się zmieszczą. Tunelu środkowego nie ma więc w razie potrzeby i trzecia osoba się zmieści o ile nie jest bardzo wysoka.
~marek
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Przód w sam raz ,tylko niewygodne fotele,jakby za cieńkie,plus brak regulacji lędżwi troche to niedzisiejsze....tył niewiarygodnie obszerny patrząc a wymiary zewnętrzne rzecz jasna
~Mm
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Tu nie było zaskoczenia, zanim zakupiłem samochód, sam i z rodziną przymierzałem się i jeździłem kilka razy, jest nawet bardzo dobrze biorąc pod uwagę zewnętrzne wymiary auta.
~Martinez
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Z zewnątrz niepozorne, wręcz małe auto. Natomiast wnętrze okazuje się bardzo przestronne i wygodne, polecam zmierzyć i porownać z "napompowaną" konkurencją.
Honda HR-V II SUV