Lista ocen Honda Prelude IV (122)

~Kasperro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Prelude była moim marzeniem z dzieciństwa - jak najbardziej spełnionym :) Własności jezdne, praca silnika, skrzyni biegów była moim zdaniem bardzo satysfakcjonująca, a każdy kilometr przejechany Prelą, to czysta przyjemność.
~SaintRav
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
W tym przedziale cenowym, polecam samochodzik każdemu :) Kto szuka czekoś rzadkiego ze sportowym charakterkiem jak i wyglądem bijącym na łeb niejedne nowsze samochody. Jak na swoje lata, wytrzymały, niezawodność silnika hondy to znak jakościowy :) karoseria dla usztywnienia woła o rozpurkę kielichów ale to dosyć normalne przy tak leciwej karoserii..
~DiKej
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
samochód tylko dla prawdziwego kierowcy z konkretnymi oczekiwaniami, dla kogoś kto chce stworzyć jedną całość z autem;) nikomu nie odważyłbym się jej polecić, ale sam bym nie potrafił bez niej żyć if u know wkat i mean;) świetnie się prezentuje, po ogarnięciu po poprzedniku nie psuje się, a i jest czym przycisnąć. silnik to prawdziwa japońska szlifiera, zawieszenie? podwójne poprzeczne wahacze + stab poprzeczny- samo się broni;) trzyma się...
~ninja_ziom@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Co tu dużo mówić Hondowski silnik-niezawodny,pracuje równiutko-można monetę na nim postawić ;)do 3,5tys obr/min emerycka jazda,jak \"zakręcimy\" wyżej zaczyna się zabawa mowa tu o 2.0,silniki w których \"załącza\" się VTEC... sami sprawdźcie ;) .Nawet przy najsłabszej jednostce (F20A4) jest czym się pobawić,jednak dla amatorów ostrej jazdy polecam H22A(JDM),złe opinie natomiast ma H23A2 -pilnować poziomu oleju! (Silnik)
~koala
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Klasyczny i piękny samochód który po prawie 20 latach od premiery nadal budzi żywe zainteresowanie. Nie wstyd nią jeździć tak jak bmw czy calibrą, będąc w dorosłym wieku. Nie jest to samochód dla rodziny, tutaj najważniejszy jest kierowca i jego maszyna, no i ew. pasażer. To zabawka dla dużych chłopców którzy cenią klasykę i oryginalność ponad \"wiejski tjuning\". Przede wszystkim jest to namiastka drogich supersportowych samochodów, na które...
~Ukabi
Coupe 2.2 i 16V 185KM 136kW
Uwielbiam to auto. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia zza kierownicy ;) Co zastanawiające - naprawdę niewielu buraków wybiera akurat Preludy. I bardzo dobrze. Do tego fantastyczny klub PTP. Auto dla pasjonatów, zdecydowanie.
~maro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Wiadomo że jak ktoś szuka auta rodzinnego ,ekonomicznego,bez wyrazu ,którym chce się przemieszczać z miejsca na miejsce to z dala od tego modelu.Auto ludzi z pasją ,potrafiących zadbać o tą slicznotkę.Ona w zamian za troskę naprawdę potrafi się miło odpłacić.Jeżdzę prawie dwa lata.miałem już pare samochodów i jestem pod wrażeniem tej hondy.Jeżeli silnik jest zadbany,serwisowany to nawet przy moim przebiegu 225tyś pracuje cicho i równo.NIGDY...
~Grzegorz
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Rewelacja to mój 5 samochód i w przyszłości moim 6 autkiem na pewno bedzie honda (moze nie koniecznie preluda bo niestety honda skończyła produkcję preludki na 5 generacji w 2001r. i nie jest to auto rodzinne a bedzie trzeba niedługo o tym pomysleć)
~Pershing
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
za male pieniadze masz samochod ktory daje wiec frajdy z jazdy niz nie jedno dwa razy drozsze auto, w latach 90 japonskie samochcody byly przykladem niezawodnosci i jakosci wykonania
~Chętnie
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Dlaczego nie sworzono preludy z przodem od IVgen oraz tyłem od Vgen się pytam ? Nawet jako "VIgen" naprawdę wtedy pod względem wyglądu byłaby IDEALNA !