Lista ocen Honda Prelude IV (122)

~Jontek.
Coupe 2.3 i 16V 160KM 118kW
Nie chce innego wozidla. Zadzwonie tylko do Foosa zeby mi ja odpicowal....
~amber61
Coupe 2.3 i 16V 160KM 118kW
niewiele wiem o samochodach ale to co kupilem rok temu to...za grosze nabylem niezle cacko,po tylu kilometrach a silnik chodzi jak zegarek,mam automat i to chyba jedyny minus,to moja wina,ze taki wybor ,nie auta,mam na mysli fakt,ze takie auto ,stworzone do RWANIA ASFALTU,traci w automacie sile,wybor nalezy do CIEBIE (Silnik)
~Tomek
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Mimo paru niedociągnięciach ze strony hondy (wychodząca rdza)to auto o ponad czasowej lini mimo że ma już parę latek to jak sie jedzie przez miasto to widać wzrok płci pięknej :D A ze strony technicznej to jestem bardzo zadowolony, wszystkie naprawy dokonuje sam z częsciami nie ma problemu.
~Kasztan
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jak odemnie to 5 gwiazdek to za malo. Nie znajdziesz lepszego,dajacego wiecej rozkoszy z jazdy,lub piekniejszego auta jak Honda Prelude .Jest ponad czasowy i niesmiertelny
~seryjny
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
jestem bardzo zadowolony, moje pierwsze własne auto :) dobrze się w nim i z nim czuje, podobne do siebie pasujemy :D Sylwetka super! Przednie reflektory, szyberdach, lotka z tyłu i wysokość auta dodają charakteru. Deska rozdzielcza bardzo charakterystyczna, fajne fotele no i zaje*isty ręczny! :D
~adrianse@opl.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
japońskie dzieło sztuki tan model ma juz 15 lat i zachwyca podejżewam że wzorowo utrzymane egzemplaże bedą w cenie przez cały czas jako samochód i jako unikat a puzniej zabytek motoryzacji to jeden z tych wyjątkowych
3,5
~Boo
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Auto na miejscu pojezdzic, pocieszyc sie i dlubac , nie bardzo nadaje sie na bezawaryjne latajace w trasie. Auto przede wszystkim dla mlodych ale i tych ktorych cieszy COUPE :)
~filantrop
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Taak...kupiłem ją za ponad 15tys teraz jest warta nie dużo mniej .Kiedyś na ulicy wszyscy się za nią oglądali teraz nie dużo mniej.Kiedyś miałem ją tylko ja teraz duzo więcej osób.): Przepraszam wszystkich którzy kupują auto ponad dziesięcioletnie i im się cos psuje,ja po doświadczeniach z oplami i renówkami teraz od czterech lat mam i miał będę tylko japońce a że od czasu do czasu w starym aucie trzeba coś wymienić to naprawde zaskakujace...
~Arturro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
nigdy więcej żadnej inne marki jak tylko japońska a calokształt preludy DOSKONAŁY!!!
4,1
~wodniak5@wp.pl
Coupe 2.2 i 16V 200KM 147kW
Bardzo przyjemne autko sportowe dla pasjonatow. Tanie i niezawodne wyrozniajace sie na drodze.