Lista ocen Hyundai Accent I Hatchback (79) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacky81@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
w modelu 3d , troszke wiecej miejsca niz w peugot 206 , zalezy kto jezdzi(ja mam 185 cm wiec za mna duzo miejsca nie ma ), ale reszta gites
~Aria
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Wiozłam nim kiedyś dwa rowery i dwie koleżanki. Innym razem miałam 8 pasarzerów. Mieści się w nim dosłownie wszystko!
~..::Białas::..
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
miejsca srednio,ale da rade zapakowac żone plus dziecko z fotelikiem;]i cos do bagaznika,zaskakuje swoja pakownoscia;]
~Damiancvs
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Z zewnątrz auto jest małe, tym większe zaskoczenie czeka w środku, miejsca tyle co w polonezie, jest gdzie nogi wyciągnąć.
~ScarYLukaS- Zielona Góra
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Wersja dwudrzwiowa, z przodu miejsca bardzo dużo gorzej z tyłem ... ale nie jest najgorzej dwie osoby spokojnie sie tam mieszczą.
~gk
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Przestronne auto. Nikt nie narzekał na brak miejsca. Z przodu ilość przestrzeni bije na głowę niektóre auta pozornie większe.
~bodekk@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Plus - duzo miejsca z tylu na nogi i nad glowa. Z przodu tez sporo. Obszerne wnetrze jak na wymiary zewnetrzne
~Kyjza- ŚWIĘTOCHŁOWICE kyjza@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Jak na takie autko, to placu w środku jak nie wiem.Z przodu gacet z 196 cm jeździ bez problemu.Z tyłu 3 osoby siedzą ale jest ciasnawo
~czadzikk@poczta.fm
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
dość duża, pasażerowie oceniaja: " tu jest więcej miejsca niż w polonezie" a przecież polonez jest większą "skrzynią"
~norbert
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
mam wersję 3d wiec wsiadanie i wysiadanie super, nie ma mozliwosci regulacji wysokosci fotela kierowcy, ale miejsca jest sporo
Hyundai Accent I Hatchback