Lista ocen Hyundai Accent I Hatchback (79) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukaszek:)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak na ta klase auta to bagaznik jest naprawde duzy!!miejsce dla kierowcy i pasazera w sam rza,szerokosc autka jest dosc spora wiec nie jest zle.Podobno z tylu jest troszke ciasno(mam fotel dosc dalekio odsuniety),ale to juz nie moj problem:)
~Caleb
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jak na te rozmiary to całkiem w porządku, chociaż sam mam 175 cm i znacznie większych osób od siebie nie zdarza mi się wozić. Nam wystarcza. 4 osoby usiądą wygodnie. 5 osób sprawia, że chciałoby się aby był trochę szerszy.
~MyDoom
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Z przodu miejsca nie brak, a jednocześnie wszystko jest pod ręką. Z tyłu wcale nie jest gorzej. Miejsca na nogi sporo, nad głową też nie jest ciasno, chyba że masz ok. 190cm. Bagażnik tez jest ok. Za przestrzeń dostaje 4+
~angelika08-14
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
to trochę gorsza sprawa co do przodu nie mam zastrzeżeń ale z tyłu bardzo mało miejsca, samochód 5 osobowy ale nie chciałabym jechać jako pasażer z tyłu z 2 dorosłych osób gdy jest gorąco na dworze :)
~MG
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Jak na niewielkie gabaryty zewnętrzne, jest to zaskakująco przestronny samochód. Za kierownicą miejsca jest wystarczająco dużo dla osoby ~180cm, z tyłu dla dwóch trochę mniejszych (auto 5-osobowe).
~ZIĘBA JĘDRZEJÓW
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
ZPRZODU MIEJSCA JEST DUŻO WCALE NIE MNIEJ JAK W WIĘKSZYM POLONEZIE Z TYŁU TROSZKĘ GORZEJ ALE JA TAM NIE SIADAM TAKŻE MAM PROBLEM Z GŁOWY. BAGAŻNIK JEST NAPRAWDĘ BARDZO DUŻY WIĘKSZY JAK W POLDKU CZY GOLFIE.
~Asia
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Hatchback, hm, nie bardzo tego miejsca jest, zwłaszcza z tyłu. Jeżdżę sama, więc nie narzekam. Fotel obok kierowcy można daleko odsunąć, zaletą napewno jest bagażnik.
~Rafał Kunicki
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
4 osoby z pełnym wyposażeniem jadące na Woodstock i jeszcze tyle miejsca, że i Owsiak razem z Pokojowym Patrolem daliby radę wejść "w nogi".
~DamianCVS
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jeżdżę w max 2 osoby, 5-drzwi, to na co mam narzekać? Jak to w compakcie, rozpychać łokciami się nie da ale też nie jest to puszka od sardynek
~Maciej z Z...a
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bardzo duży bagażnik... zaskakująco duży. Dużo miejsca dla czterech dorosłych osób. Na szczególną uwagę zasługuje ilośc miejsca nad głowami.
Hyundai Accent I Hatchback