Oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1994-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai Accent I Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1994-2000

~Romano
Hyundai Accent I
Lubie co tu mówić moje autko jest po tuningu.Wygląda niezle laski się na nie oglądają. Zderzeak wimieniony na inny, obniżony fele od hyundai coupe. Na fotele poszwy czerwono czarne. Ale też nie jest to auto bez wad. Jedyną najwiekszą wadą jest to że jest głośń w środku(ale to się da samemu wyciszyć odpowiednimi matami) ale powinni to fabrycznie zrobić dobrze. Generalnie auto oceniam srogo - przejechałem nim zaledwie od kupna 10000 km. Nie...
~jacky81@poczta.fm
Hyundai Accent I
Kupiłem auto w 2004 roku za śmieszne pieniądze , sprowadzone z Belgi , nie ma wiekszych problemów z eksploatacją , normalne wymiany zużytych części , dziwie sie ze silnik jak na koreanskie auto jest tak dobry po skrzyni sie tego spodziewałem ale nie jest źle w porównaniu z autami drozszymi np opel, skoda, seat .Powiem tylko tyle ze jak na mnie studenta jest ono oszczedne , mało awaryjne , moim następnym autem bedzie jakieś japońskie auto ,...
~TOMEK/SUPER MASZYNA
Hyundai Accent I
GORĄCO POLECAM.MAM JUŻ DRUGIEGO HYUNDAYA.A TYM JEŻDZE TRZY LATA I NIC.ŻADNYCH USTEREK.BARDZO KOMFORTOWE AUTKO JAK NA TĄ KLASE.POJEMNOŚĆ 1.3 DAJE AŻ DZIWNE, NIEZŁE MOŻLIWOSCI.ZAWIESZENIE TEŻ JEST SUPER MIMO NASZYCH POLSKICH DZIUR.W SRODKU JEST BARDZO PRZYJEMNIE WSZYSTKO JEST POD REKĄ ŁADNA STYLISTYKA A UROKU W MOIM AUTKU DODAJA JESZCZE ELEMENYT DREWNOPODOBNE.POZDRAWIAM
~amra
Hyundai Accent I
super fura , zakręty marzenie max prędkość 195 km/h bez ściemy najwyższe zużycie paliwa - 8,5l - korki + zima(razem) silniczek z jego konikami - 82 jest sympatyczny, myślę że w getz´ie będzie jeszcze lepij bo fura lżejsza, polecam accenta - moi znajomi bjeżdżacy innymi furami np. focusem byli milie zaskoczeni
~puchalski@op.pl
Hyundai Accent I
jak każde auto ma swoje małe mankamenty wymienione powyżej, ale ogólnie za rozsądne pieniądze ma się samochód niezawodny jak japończyk, dość wygodny i przestronny o bardzo dobrych właściwościach jezdnych.
~Kolagen
Hyundai Accent I
Jestem bardzo zadowolony z tego egzemplarza. Następny wóz to też będzie Hultaj - może i30?

Usterki Hyundai Accent I

Hyundai Accent I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Łukaszek:)
Hyundai Accent I
Mile zaskoczony:)to juz 2 hyundai,wczesniej pony (mial 319tys)jak mi pan z kapeluszem z lewego w prawo skrecał:(i tez byl bez rzadnego zarzutu!!aha,nigy mnie nie zawiodł i zal mi go bylo strasznie...
~amenio@ngs.com.pl
Hyundai Accent I
Mam go 6 lat i jest OK. Bez jakichkolwiek usterek, ekonomiczny i wygodny. Jestem bardzo zadowolony.
~Henryk
Hyundai Accent I
jest to samochód dynamiczny, pakowy w pełni wystrczający dla rodziny z dwójką dzieci równiez na dalekie wyjazdy na wakacje, cena przyzwoita
~Jacek waw
Hyundai Accent I
mam podrasowany silnik do 100 koni mechanicznych.i gaz..poprostu rakieta a i jeszcze halogeny helli mikro de przeciwmgielne w miejsce orginalnych
Hyundai Accent I Hatchback