Lista ocen Hyundai Accent I Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1994-2000 (9) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romano
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Klakson przestał działać(po poprzednim właścicielu) kabelek się obluzował - naprawa samodzielna 0 zł, u elektryka okolo 30 zł. Padło jedno światło mijania(kablek się obluzował) naprawa 0 zł. Wyciek ze sprzęgła (zestaw regeneracyjny 8 zł) Wyciek(po poprzednim włascicielu) z klawiatury - w zasadzie to żadna usterka tylko się pociło. Amortyzatory padły z tyłu - ale to przez polskie dziury. Wahacz się skrzywił jak wpadłem w ogromną...
~Łukaszek:)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Bez komentarza,jest lepiej niz dobrze,uwiezcie ze ja nawet nie wiem co to jest mechanik.tylko wymian płynów ekspaltacyjnch i tyego co sie zurzywa np.klocki.Ostatnio myslalem zeby wymienic filtr paliwa ,bo az tak głupio wszyscy cos wymieniaja z moich znajomych,a ja nie mam co..:(
~Kolagen
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jedna większa awaria w karierze (zacięła się skrzynia biegów na dwójce po ok. 6mcach użytkowania przez pierwszego właściciela - mojego Ojca) - po zmianie oleju w skrzyni spokój. Potem żadnych! Przez 12 lat!
~kitachi@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Brak większych kłopotów, podciekanie wody z odpływu przedniej szyby do kabiny, wada konstrukcyjna
~amra
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
skasowałem temprę , miałem tylko porysowane drzwi a ona - no face
~Jacek_24
brak powaznych remontow
~TOMEK/SUPER MASZYNA
ŻADNYCH USTEREK.
~Accent wymiata :) (K)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wszystko ok (odpukac ;) )
~jacky81@poczta.fm
amortyzator tył tak j.w.