Oceny Hyundai Accent II Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW 1999-2005

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Hyundai Accent II Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW 1999-2005

~JachuWojtan
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Jest to mój pierwszy samochód z którego jestem niezmiernie zadowolony. Po tonach ogłoszeń zardzewiałymi golfami lub innymi trupami, znalazłem hyundaia. Za niecałe dwa tysiące dostałem genialne, wygodne i w miarę dynamiczne auto, które nie ma porównania z innymi w tym budżecie. W miarę ekonomiczne, dynamiczne i komfortowe. Nie można też zapomnieć o niezawodności tego auta. Design też niczego sobie, stałem kiedyś obok Lexusa i przód prawie...
~PPEERR
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Mam auto od nowości i nigdy mnie nie zawiódł Jak dla mnie rewelacyjne auto jak za tą cenę. Kupiłem w salonie nowy i jak dotąd 155 tys i mnie nie zawiódł. Rok temu zamontowałem gaz i tu trochę był ból bo przez kolektor plastikowy instalacja kosztowała prawie 3000 zl ale spalanie można powiedzieć, że nie wzrosło bo pali w granicach 8,5l.Może to śmieszne co napiszę teraz ale jest niesamowicie pojemny bo przewiozłem nim skuter piaggio hexagon...
~Adam
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Autko ma piękną sylwetkę, bardzo pojemny bagażnik, jest niezawodne, bardzo dobry silnik, wygodne fotele, nie najgorsza jakość materiałów, pomimo iż na pierwszy rzut oka plastiki wydają się bardzo sztywne.
~Dominik
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Samochód zakupiony spontanicznie (od sąsiadki, pierwszej właścicielki, która naprawdę dbała o auto, w dodatku wyceniła nieadekwatnie nisko). Po ponad półrocznym użytkowaniu Accenta II jestem bardzo mile zaskoczony zwłaszcza komfortem jazdy, niezawodnością i bardzo niskim spalaniem.
~Sławek88
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
samochód sie kupiło bo był stosunkowo tani jak na swoje gabaryty, jednak z czasem okazuje się że jest on bardzo dobry, może nie prowadzi sie tak świetnie jak Focus i nie ma takiego prestiżu jak Golf jednak jest to bardzo udane autko za przystępną cene.
4,1
~Radek
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Ogólnie za taką kase to inne autko w tym roczniku zarejstrowane w polsce trudno spotkac. Jesli ma byc to samochód dla młodego kierowcy to jest w sam raz , dynamiczny i oszcedny idealny do miasta i na krótkie wypady
3,6
~Misiak
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Hm....Po kilku latach intensywnego używania Huyndaia nie stałem się może fanatykiem koreńskiej motoryzacji, ale wiem ,ze Hyundai na pewno kichy nie produkuje. Niewątpliwei mogli by parę rzeczy dopracować, ale generalnie Hyundai Accent to niezły samochód, za umiarkowaną cenę. A jeśłi jest czarnym lub granatowym sedanem, jak mój, to i dostarcza sympatycznych odczuc estetycznych.
~bandi 997@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Silnik ma odejście na benz. do 100km/h 12 sek. na gazie 14sek. Max. 190 benz; gaz 185km/h. planuje wymianę sprężyn na sportowe i amorów-to na pewno poprawi trzymanie w zakrętach; poza tym wymianę na alusy 15" i lacie185/55; od roku pomykam z rasowym tłumikiem ULTERA-przyjemnie mruczy!!! Plus za 3 lata gwarancji. Minus za troszkękiepski lakier podatny na zarysowania.
~sustanon0
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Tanie i solidne autko dla niezbyt wymagajacych kierowcow.
~Maciej Burakowski, maciej.burakowski@onet.eu
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Świetny samochód. Fajny design (chociaż to rzecz gustu), tani, ekonomiczny. Silnik niby mógłby być mocniejszy, ale ja nie mam aż takich wymagań, wystarczy. Jestem baaardzo zadowolony.
Hyundai Accent II Sedan