Lista ocen Hyundai Atos I (188)

~bromba
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
super autko do miasta, na dalsze trasy można się zmęczyć (mała moc, krókie fotele,)
4,1
~andrzej.woroniecki@ingnn.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Każdy ma inne spojrzenie na samochód. Dla mnie jest to zgrabny, efektowny zewnętrznie samochodzik. Bardzo dobry lakier (mica), absolutnie żadnych sladów korozji po 3-letniej eksploatacji. Nigdy mnie nie zawiódł. Zwinny, szybki,bardzo zwrotny (nie mam wspomagania) + wielki bagażnik po rozłozeniu. Dla 2 osób super .
~Grzegorz -Kraków
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Nie można wymagać nic więcej od takigo auta,właściwie co tydzień wyjeżdżam nim na narty,byłem nim latem 3 razy na lodowcu,przejechałem latem Polskę,Czechy,Słowację,Austrię w 3-4 osoby było OK!
~nulusek@op.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Gdyby nie usterki to powiedziałbym że autko jest dobre, a nawet bardzo dobre, mogło by być trochę więcej miejsca dla kierowcy. Dla 2 osób jest to autko bardzo dobre, a po złożeniu tylniej kanapy można nim przewieźć sporo bagażu. Polecam szczególnie do zatłoczonych miast.
3,8
~mppt@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
za te pieniadze na rynku aut nowych trudno spotkac cos bardziej konkurencyjnego, ale za jego wartosc (salonowa) mozna by kupic kilkuletni samochod "zachodni" z lepszymi osiagami i wyposazeniem.warto sie zastanowic czy chcemy nowy,czy bardziej wygodny, komfortowy i bezpieczny..pozdrawiam.P.S. samochod raczej dla kobiet!
~caban@po.onet.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jestem bardzo zadowolony. Bardzo dynamiczny silnik. Nie mam kopleksów przy startach na światłach i w mieście muszę uważać na przekraczanie prędkości. 3 letnia gwarancja i przeglądy co 15 kkm. Bagażnik duży i dzielone składane siedzenia. Polecam
~radek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
TO auto to pomysł mojej żony i właściwie jestem teraz za, często go zabieram jak muszę wyruszyć w miasto, miejsce parkingowe znajduje bez problemu,do tego wspomaganie no i skrzynia automatyczna-super, nie jest to wyścigówka, ale nie po to się kupuje tak małe auto. sam mam dużego vana i to auto do jazdy miejskiej zdecydowanie za duże. Póki co z Atosa jestem zadowolony
~Dzager
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Bardzo wygodny samochód do jazdy miejskiej, troszkę gorszy na trasę, ale można pokonać nim znaczne odległośći. Bardzo wytrzymały ( dużo jeździ z przyczepką)
3,8
~wampum
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Autko jest fajne. I może byćalternatywą dla niemieckich marek...
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos I
7,2
~Marc1n
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Silnik ma tylko jedną zaletę (ale za to jaką!) - przy jeździe w mieście nigdy nie udało mi się spalić więcej niż 7litrów.. Niestety kompletnie brakuje mu mocy więc na trasie wyprzedzanie to koszmar. (Silnik)