Lista ocen Hyundai Atos I (188)

2,1
~atosik
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Kiepski samochód, drogi w eksploatacji, fatalny w prowadzeniu, nieporozumienie na 4 kołach. Lepiej kupić fiat uno, Vw polo, matiza lub każdy inny samochód
4,1
~slodekp@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Atos jest wygodnym autem do jazdy miejskiej, wypadów rodzinnych za miasto czy na wczasy, pomocnym przy przeprowadzkach, swobodnie wygodny dla 5 osób, ekonomicznym, i dużo ładniejszym od aut podobnych sylwetkowo i gabarytowo.
~MaciejS; Prime@interia.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Naadal jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru. Co prawda w ciągu roku pojawiło się kilka nowych modeli na rynku, ale za tą cenę nie miałbym dużego wyboru.
~Tomasz
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Silnik trochę słaby ,ale niezawodny 130tys przejechane, zero wycieków tylko wymiana oleju i filtrów co 15tyś ,no i rozrząd tak jak zalecane wymieniłem po 90tyś. (Silnik)
~aogieglo@gmail.com
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Silnik ok. Zawsze pali, nawet w największe mrozy. Nie bierze oleju, wymiana oleju co 15.000 z filtrem (Silnik)
~Jack Daniels
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Nawet w największe mrozy nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy też nie wymagał uzupełniania oleju w silniku. (Silnik)
3,8
~bkopka@teleton.com.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Spodziewałem się gorszego pojazdu zwarzywszy na cenę. Jestem z niego b. zadowolony. Jedyna co mnie przeraża to powrót do opon letnich Kumho ( masakra =- ktos powiniem pójśc do pudła za ten produkt)
4,1
~darkar@poczta.fm
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
bardzo dobre auto do miasta, małe na zewnąrtz, przestronne wewnątrz,dynamiczne i elastyczne zarazem, na trasie potrafi porazić zużyciem paliwa przy szybkiej jeżdzie (pow.130km/h), oraz reakcją na silny wiatr na części blacharskie czekałem tylko trzy dni, ale przez te dwa lata na Śląsku Atos stał się popularnym samochodem, cenowo konkurując z Matisem i Seicento
3,7
~boski enrike
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Trwałość. Mam 14 letniego atosa (11 lat u mnie) w tym 11 lat z LPG: 130 tys.km na LPG.generalnie dobre auto miejskie, małe, zwinne, mało awaryjne, choć w piątym roku od produkcji przerdzewiał mi wahacz, musiałem go calkowicie wymienić. Ponadto co 4 lata pękają sprężyny w tylnym zawieszeniu, ale kupuje tanie zamienniki, wytzymują tyle co oryginały. Silnik mało awaryjny w sumie nie miałem żadnej usterki silnika przez zały czas. Wbrew pozorom...
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos I
7,2
~Fanik Atosa
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
200 000 km na full sintetic, rewelacja, mogło być z 10 KM więcej... (Silnik)