Lista ocen Hyundai Coupe I (63) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~konrad027
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
do dormalnej jazdy super. na torze nie jezdze. zawieszenie nie jest bardzo twarde ale do miekkich tez bym go nie zaliczyl. na polskie doly nie jest dobre ale da sie przyzwyczaic. przy dopowiednich kolach i dobrych oponach jest komfortowo. slowo komfort jest tutaj inaczej rozumiane, to nie limyzyna. ktos kto jezdzil np francuskim miekkim samochodem to Coupe bedzie dla niego bardzo twarde i niekomfortowe. Jezdzilem np Fordem Focus i to tez jest...
~Graveir
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Samochód elegancko trzyma się drogi, choć da się go wprowadzić w podsterowność. Jeśli przegniemy z gazem w zakręcie i zaczniemy wylatywać na zewnątrz pomaga szybkie kopnięcie hamulca, szarpnięcie samochodem do wnętrza zakrętu i kontra - w takim stylu można nawet pokusi się o (mniej lub bardziej przypadkowy) drift. Tak naprawdę w aucie tego typu najbardziej doskwiera brak napędu na tył...
~<<>> igor197710@tlen.pl
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
Rewelacja:) chodz troszkę twardy w końcu to normalne przy aucie tego typu,co do wiekszych predkosci auto jest jak przyklejone do drogi nie czuć prędkości przy ok. 200km/h.Jestem bardzo zadowolony lecz jak jezdze po naszych ścieżkach bo ciężko je nazwć drogami i wpadam w kolejną koleinę i dziurę to aż serce boli:(
~M&M
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Tego auta trzeba się nauczyć. Na początku prowadzenie może wydawać się dziwne, czasami może irytować sposób w jaki to auto pokonuje zakręty... Ale gdy już się tego nauczymy, radość z jazdy jest niesamowita! (Jako mały minus można uznać słaby promień skrętu... czasem trzeba się troszkę nakręcić kierownicą)
~Stn
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Bardzo dobre wrażenie - nie jest bardzo twarde, ale na tyle sztywne, by można było pokusić się o "sportową jazdę". Nie jest doskonałe, bo mogłoby być bardziej wytrzymałe. Mam na myśli tu typowe usterki eksploatacyjne - do tej pory wymieniałem łożysko, ale już słyszę drobne stuki;) (normalka na tych dziurach)
~JohnnyB
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Co do układu jestneggo żadnych zastrzeżeń, dość twardy ale nadal w miare komfortowe. Daje sporo pewnosci przy pokonywaniu zakrętów, jest dosć przeiwdywalny, reaguje dobrze na ruchy kierowniczą, nie pływa, w połączniu z dobrym ogumieniem, pozwala na naprawdę agresywną jazdę
~Krzysiek
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
tylko te łączniki stabilizatora z tyłu. Mój od początku jeździ w Polsce, mam go 0d 2004 roku i ja przejechałem 130 tysięcy, w tym 120 tysięcy na gazie (mieszalnikowa z komputerem)Amortyzatory z przodu oryginalne (sprawdzane), tył wymieniony w ub roku po 220 tysiącach!
~littlechicken@interia.pl
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
Swietny uklad jezdny. Zawieszenie nie jest raczej miekkie:) jest twardsze ale to wlasnie zaleta aut sportowych. Swietnie trzyma sie drogi. A zawieszenie w polaczeniu z felgami 17" na oponkach 45 i do tego z offesem 40. Poprawia jeszcze bardziej osiagi i kulture pracy zawieszenia
~marko
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
Prowadzi się znakomicie przy sztywnym zawieszeniu, które posiada.Przede wszystkim auto super trzyma się drogi i w zakrętach.Niestety przy naszych nierównych i dziurawych drogach ma to złe odbicie w postaci trzeszczących plastików i odczuwania drgań w aucie
Dziennik kosztów dla Hyundai Coupe I
11,9
10,4
~Calmwater665@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Daję 5 w kategorii "auto niby sportowe" czyli sportowe dla ludzi, których nie stać na Ferrari ;) Na dziurach dość twardo, ale i tak w miarę komfortowo - czego oczekiwać od takiego samochodu na polskich drogach? Ładnie trzyma się drogi w zakrętach.