Lista ocen Hyundai Coupe I (134)

~Gregory25
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jest to naprwdę samochód dobrze zrobiony. Na ulicach zwraca uwagę i przyciąga wzrok szczególnie Pań, które wieleby zrobiły, żeby mogły się nim przejechać. Jednym słowem: SZYBKIE, DYNAMICZNE AUTKO, KTÓRE POTRAFI ZADZIWIĆ PRZECHODNIÓW :-)
~GBICKI
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
poprostu extra teraz bede kupowal nowa wersje coupe:))))))
3,8
~Brock Lesnar
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Marzyłem o sportowym aucie... cięzko na niego pracowałem, ale zdecydowanie warto byłe. Pierwotnie podczas poszukiwań skupiałem się w 95% na jednym aucie: Fordzie Puma. Niestety nie znalazłem odpowiedniego ( w Niemczech być może, w Polsce same katy powypadkowe). Coupe´tka poprostu się trafiła :)
~Erni677
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Auto bomba i przypuszczam że za jakis czas ceny tych aut wzrosną bo puki co są śmieszne a hyundai coupe to auto obok którego nikt nie przechodzi obojętnie. Nie ma co się sugerować że pochodzi z Korei wykonanie na zewnątrz jak i wewnątrz jest bardzo dobre z porządnych materiałów
~Damian_Wwa
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Relacja jakości do ceny jest bardzo dobra. Jazda to czysta przyjemność. Jest piękny, ale też praktyczny. POLECAM !!
~marcinuss
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Hultaja kupilem dla sylwetki,auto jest boskie a za te pieniadze to doskonaly wybor.Fakt ze jest ich stosunkowo malo takze pomaga.Brak mu mocy jest pare drobiazgow ktore powinny zostac rozwiazane inaczej ale to wszystko blednie przy pieknym tyle i calej sylwetce..Jezeli masz dosc korowodow szaro czarnych golfow i bmw m36 ,jezeli tkwi w tobie indywidualista lub stka bierz go i poczuj to samo co ja rano wygladajac przez okno, wielka radoche z...
~Christoffo
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Naprawdę fajne auto, pomimo tego, że koreańskie... Wcale mnie to nie przeraziło i uważam, że jakość wykonania jest naprawdę dobra. No i ten niepowtarzalny wygląd... Wygląda trochę jak koreański Dodge Viper... Rzadko spotykany na ulicach, robi wrażenie na innych, nie spotkałem się jeszcze z negatywną oceną wyglądu, każdemu się podoba. Nie jest kanciasty jak te wszystkie helmuty, osiągi bardzo dobre jak na auto do codziennego użytkowania, czego...
~qzmp
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Świetne autko dla osób, które chcą poczuć troszeczkę sportu za kierownicą, liczą na jakość i niezawodność, czerpią przyjemność z jazdy samochodem.
~wojtek9917
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Autko przez wiele osób niedoceniane ! trzeba wsiąść i się przejechać i naprawdę można bardzo polubić to autko ! sylwetka też bardzo zjawiskowa !
~Pan Skarbonka
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Hyundai Coupe to niezwykle sprawny od strony technicznej jak i przyjemny od strony wizualnej samochód. Kupiłem go ze względu na wygląd ale szybko doceniłem jego inne aspekty: wygoda, praca silnika, niezawodność i dobre zawieszenie. Ten samochód to naprawdę dobry \"azjata\".