Lista ocen Hyundai Coupe I (59) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~findesciele
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Czasami nie działają przyciski od zmiany elektronicznego zegara oraz centralny zamek od strony pasażera, ale to są elementy, których nawet nie muszę naprawiać, bo są mało istotne.
~GBICKI
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Wszystko extra dopasowane nic nie skrzypi i td. Skora wysokiej jakosci tak mi sie zdaje bo ladnie krojona i pasuje idealnie czarna do tych bialych zegarow moja wersja F2 EVO
~maciek
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
małe problemy z elektryką trochę pośniedziałych styków i samochód wariował ale po przeczyszczeniu wszystkiego jest dobrze
~MiloRd
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
jedyne co robnilem po prawie roku to wymiana gumek na drazkach stabilizatorow tyl, a tak to zadnych problemow;)
~Darek podkarpacie
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Wymiana okablowania na jednym było przebicie nieduży koszt oryginalne 120zl zapłaciłem, pyzatym drążek stabilizatora za 40zl
~<<>> igor197710@tlen.pl
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
Mam auto rok i wymieniłem tylko żarówki.Dla mnie rewelacja nie czuje za mam samochód leje i jezdze jakie to proste:))))))
~konrad027
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
nie dziala zegarek i elektryczna antena. te usterki zdarzaja sie w weikszosci Coupe! zaciela sie otwierana popielniczka,
~forest
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
100% niezawodny polecam każdemu chociaz sasiad tez ma i nie moze wyjechac z warsztatu....
~mariuccio73@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
heh z drobiazgów to....oświetlenie pokręteł nawiewu po ciemku trudno znalez ich funkcje
~richteR
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
Nasze drogi niszczą niestety zawieszenie w tym samochodziku a tak pozatym nic nie popsuło mi się wiecej.