Lista ocen Hyundai Coupe I (59) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~klimas_1@wp.pl
Coupe 1.6 i 16V 114KM 84kW
jest to tanie sportowe auto....tanie! i należny o tym pamiętać zwłaszcza przy np. rozbieraniu wnętrza które w 70% to łamliwy plastik. oczywiście tak jak większość coupe problem z migający włączającym i wyłączającym się zegarkiem(bardzo denerwujące) Uwaga na lakier bardzo łatwo go zniszczyć. Ja na masce mam male \"bable\" które powstały od temp. silnika tragedia. oczywiście ci którzy kupują coupe w kolorze czerwonym muszą się liczyć z tym ze...
~marko
Coupe 1.6 16V 116KM 85kW
Musiałem wymienić w nim po zakupie rozrząd, wszystkie płyny i uszczelkę po pokrywą zaworów.Później wymieniłem hamulce z przodu (tarcze klocki i płyn), po zimie łożyska z przodu,tylne klocki,łącznik stabilizatora przedniego i gałkę kierowniczą, później tylne gumy stabilizatora tylnego i poduszki amortyzatorów tylnych.Trochę tego było ale to części które mają prawo się zużywać przy codziennej eksploatacji.Dość ważną sprawą jest kontrolowanie...
~Graveir
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Walnięty przekaźnik rozrusznika (2 miesiące barowania się z odpalaniem na pych co kilka tygodni, zanim udało się zdiagnozować mendę...), przepalające się żarówki, wypalone soczewki reflektorów, przepalona połowa konsoli, przepalające się bezpieczniki, sypiący się kolektor wydechowy (jakiś geniusz sprzężył to-to z katalizatorem, więc używki kupić się po prostu NIE DA), trochę tego było, ale nic, co by zrujnowało budżet.
~JohnnyB
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Ogólnie dobrze, póki co wycieraczki stanęły, ale po kilku operacjach WD40 dałem radę je ruszyć. Nie działa antena automatyczna, kupiłem uniwerslaną ale póki co nie zainstalowałem jeszcze. Centralny zamek połamałem, ale to dlatego ze zamiast pozwolić otworzyć drzwi z zewnątrz sądziłem ze przyłożenie większej siły do klamki pozwoli mi otworzyć drzwi :-)
~M&M
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Słabą stroną są łożyska, po kupnie auta musiałem wymienić wszystkie 4. Nie wiem, czy zaniedbał sprawę poprzedni właściciel, tak czy inaczej było już zdecydowanie za głośno... Po za tym tylko części eksploatacyjne: gumy w zawieszeniu, klocki itp.
~Damian_Wwa
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Z drobiazgów zepsuł się silniczek od spryskiwaczy przód. Zamiennik od Matiza bardzo tani (24zł). Nie działa podświetlenie regulacji nawiewów. Wbrew powszechnej opinii elektryczna antena i zegarek u mnie działają.
~rbt2005
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Samochód do tej pory tylko serwisowany, niebyło potrzeby zaglądać do mechanika pomiędzy serwisami. A nie działa mi zegarek :) ale jeszcze nie miałem czasu się tym zająć... i schodzi mi lakier z plastikowych lusterek...
~wojtek9917
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
hmm mimo tego że moje autko ma prawie 18 lat , nic się w nim nie psuje , wręcz wygląda jak nowe ! wiadomo delikatnie poprzecierane fotele ( skóra ) to naturalna kolej rzeczy . inaczej nie mam z tym problemu !
~czarli em
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Dość dawno temu naprawiłem w aucie wszystkie ważniejsze części i do tej pory nic odpukać nie nawaliło. Podobnie jest w każdym aucie- jeżeli dbamy na bieżąco nic poważnego nie powinno się dziać.
~Erni677
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
wszystko działa , nawet mechanizm automatycznej anteny a słyszałem że potrafi szwankować. u mnie jest super. nawet koło zapasowe nie było nigdy używane na oryginalnej alufeldze są jeszcze naklejki