Lista ocen Hyundai Coupe I 2.0 i 16V 137KM 101kW 1996-1999 (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Graveir
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Mała buda = bardzo szybkie ogrzewanie i schładzanie, i to pomimo leciwej i dość przeciętnej w działaniu klimatyzacji. Ogromny minus za wadę konstrukcyjną w postaci braku filtra kabinowego. Nie dość, że wlatuje cały syf i smród, to jeszcze pozbycie się wilgoci z wnętrza jest w zasadzie niewykonalne - albo co kwartał używa się odgrzybiacza w spray'u, albo po prostu śmierdzi wilgocią po włączeniu nawiewów. Jeśli jest pogoda na parowanie...
~JohnnyB
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
co do nagrzewania jeszcze nie korzystałem, klima za to jak w cięzarówce, jak się uruchamia przygasają mi świaatła :-), chłodzi bardzo mocno i bardzo szybko. Pomaga przy odparowywaniu przedniej szyby. Największym problemem jest brak filtra kabinowego, po kilku dniach jazdy należy wszystko szorować w środku, no i szyby szybko parują.
~Gregory25
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Tutaj jest tak średnio. Bardzo szybko się nagrzewa, dosłownie kilkanaście sekund. Nawet w zimie. Ale kiepsko już z chłodzeniem. Trzeba troszkę poczekać, aż zacznie wiać chłodem. Wprawdzie ja mam klimę, ale jakoś nie używam jej, bo niestety klima z tamtych lat, jak wszyscy wiedzą, nie jest zbyt dobra dla zdrówka :-)
~M&M
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Po kupnie auta czekała mnie niezła batalia z naprawieniem klimmatyzacji i to kosztowało mnie blisko 1000zł. Po za tym klima świetnie chłodzi, a ogrzewanie szybko rozgrzewa autko zimą. Tak więc całość oceniam na 5
~GBICKI
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Szybko sie nagrzewa szybki nie patuja coz moja klima dziala szybko i jeszcze mnie niezawiodla w porownaniu do citroena 4 letnie auto i juz wycieki mam z klimy a ty hyundai poprostu sie spisal wszystko dopasowane i trwale:)))
~wojtek9917
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Poprostu magia ! Wentylacja i ogrzewanie chodzą bardzo szybko i sprawnie ! jedyne co może delikatnie przeszkadzać to świszczenie w wentylacji podczas deszczowych dni ! inaczej jest ekstra !
~mariuccio73@gmail.com
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
mam wrzenie jakby ogrzewanie bylo niezalenze od silnika nagrzewa sie bardzo szybko i a nawet jak stoi dlugo wystarczy go odpalic zaraz leci gorące powietrze...mile zaskoczenie
~Pan Skarbonka
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Szybko się nagrzewa a zmyślny system dmuchaw, obejmuje przednią i boczną szybę jak i całą przednią przestrzeń samochodu. Jeśli klimatyzacja dział prawidłowo schładza wnętrz b. szybko.
~Erni677
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
no tutaj ogromne zaskoczenie , 10 stopni mrozu a hyundaia odpalasz i masz ciepło, wystarczy wyjechać na ulicę 2 min i i można zdjąć kurtkę. Super
~Brock Lesnar
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Baaardzo szybko się nagrzewa. Minus należy się parującym szybom ( acz kolwiek możliwe, że jest to wina filtra powietrza którego nie wymieniałem narazie).