Lista ocen Hyundai Elantra III (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
mianowicie tak jak wyżej, z minusów to blacha, niemcy mają lepsze można je solić i gwarancje ponad 10 lat, tutaj jest ten największy minus, następne auto będzie hyundai i może jakaś limuzyna większa i duży silnik i automat bo nie boje się tej marki po mojej eksploatacji, ale też nie pogardzę niemcem, jak wcześniej. Hyundai w moich rękach przeszedł konkretny test, mieszkam na wsi, często droga jest tak zasypana zimą że podwoziem się wieszam i...
~ja
Sedan 2.0 141KM 104kW
Wymieniam,przy 130 tysiach padla uszczelka kolektora dolotowego,lozyska w 3 kolach,kable wysokiego napiecia,ceny czesci niezwykle drogie,prawe drzwi zapalila sie wiazka kabli,szybkie odlaczenie klemow akumulatora zapobieglo pozarowi,za te pieniadza mozna miec europejski samochod o podobnym standarcie... PS.nigdy wiecej koreanskiego gowna
~zibiiiii
Sedan 1.6 107KM 79kW
Trzeba zwracać uwagę na połączenia kabli między drzwiami a resztą auta gdy uszczelka gumowa nie jest spasowana to śniedzieją styki i jest problem z zamykaniem auta i szybami elektrycznymi.
~lukiiii87
Hatchback 1.6 107KM 79kW
NIE ODNOTOWAŁEM ŻADNEJ POWAŻNEJ STERKI. Z NAPRAW JAKIE DOKONYWAŁEM: WYMIANA ŁĄCZNIKÓW STABILIZATORA PO 100000KM I WACHACZY, WYMAINA MODUŁU STEROWANIA KLIMATYZACJI, WYMANIA TŁUMIKA + PLECIONKA.
~Mietek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Dotychczas po 10 tkm żadnych usterek i oby tak zostało ,bo nadal przekonuję się do tego samochodu ,który zastąpił poprzednie VW Golfy , z którymi nie miałem większych problemów.
~Chłystek
Sedan 2.0 CRD i 113KM 83kW
Odpukać w niemalowane nigdy nie holowane ani nie pchane jedyna poważna usterka to wysypany czujnik położenia wału.
~Przemo
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Zbyt krótko ( raptem 3 miesiące ) posiadam Elantre żeby się obiektywnie wypowiadać na tą chwile jet w porządku
~pterodaktyl
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Uwaga na hamulce - trzeba o nie dbać, zwłaszcza o ręczny, bo lubi sie zapiekać. na szczęście zacisk nie kosztuje fortuny.
~Ping-Pong
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Póki co cisza, prostota konstrukcji daje nadzieję, że nic nie trzaśnie, a jak trzaśnie to tanio.
~Arek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Ruda zjadla tlumik srodkowy, trzeba bylo spawac. Siateczka pod kolektorem rowniez. Drobny wyciek oleju.