Lista ocen Hyundai Elantra V (39) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł P.
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
No tu jest świetnie. u mnie jest klimatyzacja automatyczna z czymś tam co wykrywa parę na szybie. O dziwo działa to znakomicie chyba, że zapomnisz regularnie wymieniać filtr. Ogrzewanie też dział błyskawicznie.
~Aventinus
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Tutaj jest bardzo dobrze. Klima działa bardzo cicho i wydajnie, nie tylko w środku ale i na zewnątrz. Ogromny plus za czujnik zaparowania przedniej szyby, który automatycznie odpowiednio steruje nawiewem. Świetne rozwiązanie.
~Cr
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Silnie pochylona szyba utrudnia odprowadzanie wilgoci. Sytuację ratuje klimatyzacja. Włącza się automatycznie gdy kierujesz nadmuch na szybę. Ogrzewanie i klimatyzacja sprawuje się dobrze.
~Kieziu
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Klimatronik jak najbardziej trafiony. Dobry nawiew, szczególnie dla mojej żony, która lubi mieć troszkę wiekszą temperaturę ze swojej strony. Szkoda że przednia szyba nie jest podgrzewana.
~wito
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Brakuje podgrzewania przedniej szyby. Wynika to z faktu że poprzedni samochód Fokus ją miał i działa chyba przyzwyczajenie. Trochę mam wrażenie, że temperatura klimy jest za niska niż pokazuje na wyświetlaczu
~Proxa
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Super! jedyne co to czasem parują szyby (w jesieni przy opadach deszczu) klikamy wtedy \"program auto\" i problemy znikają samochód sam sobie wszystko odparowuje :)
~Andek
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Elegancko, bez żadnych problemów chłodzi i grzeje. Jedyne zastrzeżenie mam do szybkości odparowywania tylnej szyby, przewody mogłyby ją szybciej rozgrzewać.
~Jack
Sedan Facelifting 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
szybko się nagrzewa wnętrze. sama wentylacja w trybie AUTO jest co najmniej dziwna. moim zdaniem "gubi" temperaturę wewnątrz auta.
~hayabusa
Sedan Facelifting 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
działanie klimatyzacji bez zarzutu, silnik bardzo szybko łapie odpowiednią temperature co przekłada się na bardzo szybkie i efektywne ogrzanie wnętrza kabiny.
~Dargren
Sedan 1.6 D-CVVT MPI 132KM 97kW
Na moje oko trochę długo się rozgrzewa ok. 5 minut w mroźny dzień, ale może mam zbyt duże wymagania. Klima dobrze radzi sobie z przestronnym wnętrzem.