Lista ocen Hyundai Getz (210) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Zawieszenie pracuje cicho, szum opon na mokrej nawierzchni jest słyszalny, ale bez tragedii. Silnik jest słyszalny podczas dodawania gazu niezależnie od obrotów i powyżej 3 tys obrotów. Na trasie do 100 km/h jest ok, powyżej 110, 120 już zaczyna przeszkadzać. Max jechałem licznikowe 160 i było już głośno, ale dało się rozmawiać z pasażerem bez krzyczenia. Generalnie - średnie wyciszenie, ale w miarę dobre jak na segment B z tamtych lat.
~gustav
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Cicho do 110 km/h lub do 3500obr/min. Potem coraz głośniej. Przy 140 b. głośno. Ale i tak niebo i ziemia między CC 700.(Tam głośno od początku.) Moim zdaniem trochę źle odrobili lekcję z aerodynamiki.Przy otwartych oknach nie da się jechać. okrutny hałas. Założyłem owiewki z przodu i z tyłu (HEKO 67 zł). Trochę pomogło. Ale i tak jeżdżę z zamkniętymi oknami (klima). Hałasy dochodzące z samochodu ? A co to takiego ?? Radio ciut głośniej i nie...
~Cosmic
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Wyciszenie silnika jest super, prawie go nie slychac ale gorzej jest z ukladem jezdnym czego glowna przyczyna sa slabiutkie fabryczne opony koreanskie, lepiej je wymienic nawet na zwykla Debice czy Kormoran chyba, ze to nie przeszkadza, bo jak sie wlaczy radio jest ok :-) kolejny minus za tylna polke, ktora oczywiscie skacze i trzeszczy na polskich drogach, a ktorej nie udalo mi sie wyciszyc domowymi sposobami (gumowe okleiny). Poza tym OK.
~Brayli
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Tu akurat nie jest za dobrze. Auto bardzo wyraźnie przenosi drgania opon i toczenia. Dziury wybiera z gracją Jelcza wywrotki, ale tu znowu w Corsie B jest gorzej. Przy większych prędkościach wyraźny szum otoczenia. Silnik do 3 tys. nie daje się we znaki, potem już wyraźnie buczy w kabinie. Oczywiście grzeczna jazda po mieście jest do wytrzymania. Reasumując wyciszenie otoczenia dobrze, ale zawieszenia już nie.
~adam
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Piszą niektórzy, że Getz jest głośny. Musieli zatem chyba jeździć wcześniej Mybachem, skoro im głośno. Dla mnie niewiarygodnie cicho. na wolnych obrotach denerwuje to, że nie słychać pracy silnika! Głośno się robi pow 120 km/h Ale to normalne w tej klasie. Odgłos pracy silnika i tak wtedy nie denerwuje, bardziej słychać opony.
~Piotrek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Podczas jazdy jest cicho mniej wiecej do 120 km/h później juz zaczyna być głośno - ale nie hałaśliwie. Po prostu silnik słychać ale można normalnie rozmawiać :-) Dużo zależy od stylu jazdy i wysokości obrotów jakie kręcimy silnikiem - ale ja raczej jeżdże spokojnie i powiem szczerze getz nie jest autkiem hałaśliwym.
~Danka,Warszawa
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
w moim egzemplarzu ok; chociaż zależy to od opon; miałam takie, że przy otwartym oknie latem, w trasie trochę głośno było; ale radia słucham niezbyt głośno i wszystko słyszę, telefon - słuchawka i zestaw głośnomówiący- ok;
~beeper
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Za każdym razem kiedy otwieram podczas jazdy szybę, podziwiam wyciszenie wnętrza w stosunku do odgłosów ulicy o kilkadziesiąt decybeli. A sam silnik to mruczy jak kot, dopiero gdzieś przy 120/h zaczyna go być słychać.
~romcost@wp.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
...powyżej 140 km/h to w aucie ogłuchnąć można (Katowice - Kraków i miałem dość), dopiero ok 160km/h jakby cichnie (ale to już chyba leci nad drogą więc może dlatego). PS. SC900 było według mnie znacznie cichsze.
~agno
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo cicho, jak na tej klasy auto. Znajomi mówią, że silnik chodzi jak "elektryczny". Dopiero powyzej 120 km/h robi się głośno. Takie (i wyższe) prędkości używam tylko przy wyprzedzaniu, więc hałas jest chwilowy.