Lista ocen Hyundai Getz (220) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Kierowca i pasażer z przodu mają sporo miejsca jak na auto w tym segmencie. Problem mają osoby w drugiej części pojazdu tutaj przestrzeń na nogi i wysoka kanapa powoduje że osoby powyżej 180 cm będą czuły się nie komfortowo.
~Kamiljan
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Mam 200cm wzrostu i to chyba największe auto miejskie jakim podróżowałem. Budowa przedniej deski świetna, jest gdzie schować nogi. Jeśli jesteś wysoki i szukasz auta do miasta dla siebie to właśnie je znalazłeś.
~Moksia
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
fajny, przestronny samochód - w dużo wiekszych autkach czuję się jak w klatce - dzięki pochylonej, wyciągniętej do przodu szybie ma się poczucie, że auto jest wieksze, niż rzeczywiscie jest - duży komfort jazdy!
~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jak na auto tej klasy to naprawdę nieźle. Chyba jeden z najlepszych wyników w klasie. Mogłoby być ciut więcej miejsca na nogi kierowcy. Ale i tka nieźle. Subiektywnie- kierowca ma na nogi tyle miejsca ile w corolli.
~tomanek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
mam kłopoty z przodu ze znalezieniem wygodnej pozycji z przodu, z kierownicą, chociaż nie jestem wielkoludem...mam wrażenie, że chodzi o słabe podparcie ud...z tyłu bardzo wygodnie, jak w żadnym innym samochodzie tej wielkości.
~Marcin 95
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
miejsca z tyłu jest bardzo dużo w porównaniu do innych aut tego rozmiaru, to ten jest tu liderem , miejsce środkowe szału nie robi ale i tak jest lepsze niż np w polo 4 i innych porównywalnych
~Piotrek
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Ponieważ jeżdżę sam (góra 2 osby) przez większość czasu to problemu nie odczuwam. Mama 197 cm wzrostu i na przednim siedzeniu kierowcy mam b. dużo miejsca. Sporo więcej niż w autach wyższej klasy.
~rafkarw
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Chyba jedno z większych aut tego segmentu jeśli chodzi o przestrzeń w kabinie. Niestety kosztem bagażnika. Jakby miał te 50 l więcej nie myślałbym na razie o zmianie auta i zajechał to do jego końca.
~M.J.
Hatchback 1.5 CRDi 88KM 65kW
Drugi samochód w rodzinie. Kupiony dla żony ale z opcją, żebym i ja (187cm) mógł jeździć. Przeszedł test: fotel kierowcy ustawiony dla mnie - i mam się zmieścić z tyłu, za tym fotelem. Udało się. :)
~jędrek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
bardzo dobra z uwagą, iż fotel kierowcy powinien posiadać trochę dłuższe siedzisko pozwalające na pełne podpieranie ud podczas dłuższej jazdy oraz lepsze wyprofilowanie oparcia (najlepiej z regulacją)