Lista ocen Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 (48) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Przejechałem tylko 4,5 tys km od zakupu. Przez niski przebieg (64 tys. km) brak poważnych usterek. Silnik miał dużo nagaru, zastosowałem płukankę silnika. Niskie ciśnienie na cylindrach (9 barów, równo na wszystkich cylindrach) groziło remontem bądź wymianą silnika (próba olejowa zwiększyła ciśnienie). Na szczęście silnik pracuje równo, nie ma najmniejszego problemu z odpalaniem niezależnie od temperatury i dobrze rozwija swoją małą moc i nie...
~ojciec dwulatki
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Jakichkolwiek poważnych usterek brak. Tylko wymiany eksploatacyjne - olej, filtry itp. Wymieniłem klocki po 6 latach od nowości, tarcz nie wymieniałem. Widzę na przeglądach, że amortyzatory słabną z każdym rokiem, więc wymienię je w przyszłym roku.
~wojciech
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
na A1 na prostej samochod idzie w prawo,lewa przednia opona bierznik od wewnetrznej strony wykazuje nadmierne zuzycie.serwis w gdansku na gwarancji na geometrie kol stawia zaporowa cene 240zl.,inne nie autoryzowane serwisy robia geometrie za 60zl.
~1igor1@wp.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Mam poważny problem z zimnym silnikiem, gdy chcę ruszyc, silnik traci moc i dostaje czkawki lub nawet gasnie. tak się dzieje 8 na 10 razy. Bardzo proszę o kontakt jeśli ktoś ma podobny problem (1igor1@wp.pl). Serwis twierdzi że wszystko ok.
~Marcin z okolic Częstochowy
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dostałem kamieniem który zrobił mi dwie małe rysy na przednim błotniku i tu niespodzianka okazuje się, że Hyundai maluje swoje autka cieńsza warstwą lakieru niż producenci europejscy, ale azjaci podobno tak to juz robia dlatego Uwaga na lakier!!! (-)
~kauczuk
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Gdyby nie problem ze spadkiem mocy przy 78 000 km, to ocena byłaby wyższa. Ten problem jednak naprawiłem, nie bez problemów (problem ze zdiagnozowaniem), dość tanio.
~petrus
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
przez 115 000 km ani razu mnie nie zawiódł. Serwisuje od początku do teraz w ASO. Nie chcą mi wymieniać szczęk w tylnych hamulcach (mam ciągle fabryczne) - bo podobno nie trzeba.
~Steff
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Hmmm, tu jest mały problem. Ubywa mi płynu chłodniczego, już raz Getz był w serwisie, cos tam czarowali ale dalej wypija. Radzę wszystkim obserwować poziom płynu w zb. wyrównawczym!!!
~Sławek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Czujnik położenia wałka rozrządu się popsuł. Wymiana była kosztowna. Pęknięte cięgło od wybieraka skrzyni biegów czekałem 4 dni na ściągnięcie z Korei.

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~martynaoo
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Wymiana sprzęgła, sondy lamda i pompy. Niestety w aucie nastąpiła mini eksplozja i silnik zapalił się żywym ogniem na środku skrzyżowania.