Lista ocen Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 (63) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dźwignie można obsługiwać 1 paluszkiem, bardzo miękko i precyzyjnie. Pojawiają się jednak małe zastrzeżenia - Trzeba nauczyć się wrzucać wsteczny - musimy wyczuć na dźwigni niejako 2 kliknięcia - da się tego nauczyć. Dźwignia przy wrzucaniu z 1 i z 3 potrafi się niejako "wyrwać" gwałtownie na luz, gdy przy zmianie z innych biegów sami prowadzimy dźwignie (b lekko). Jedyny raz przy wyższych obrotach nie mogłem wrzucić z 3 na 4, coś jest na...
~KAMIL
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
BARDZO MIĘKKO WCHODZĄ BIEGI , NIEKTÓRYM TO PRZESZKADZA DLA MNIE JEST OK. PRZY WRZUCENIU WSTECZNEGO TRZEBA DOBRZE DOCISNĄĆ SPRZĘGŁO, BYĆ U MNIE JEST TYLKO TAKI PROBLEM, PROSZĘ MNIE NIE ZROZUMIEĆ ŻE ZE SKRZYNIĄ JEST JAKIŚ PROBLEM . JEŻELI CHODZI O PRZEŁOŻENIA SA WYSTARCZAJĄCE NA KAŻDYM BIEGU. NP: NA PIĄTYM PRZY 3000OBROTÓW MAMY OK 110KM/H.
~PRZEZORSKI
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
fatalna najwieksza porażka tego samochodu. ogromne problemy ze wstecznym biegiem Uważam,iż producent powinien tą wadę usunąc wszystkim użytkownikom,którzy zakupili GETZA bo może stracic klientów skoro stac go na sponsorowanie mistrzostw świata to usunięcie wady w skzyni biegów nie powinno stanowic żadnego problemu
~Sławek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Skrzynia prosta bez żadnych udziwnień. Przy drążku nie ma jakiś grzybków do biegu R. Raz na pięć razy nie wchodzi wsteczny trzeba go wysprzęglić i wchodzi bez problemu. Z dodatków to pękło mi cięgło od wybieraka koszt 400 zł nie było zamienników.
~kauczuk
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Przełożenia wydają mi się za długie, nieprecyzyjne, czasami wsteczny nie chce od razu wejść. Od samego początku miałem problem z samoistnie wypadającą na luz podczas jazdy czwórką, ale ten problem minął, być może po zmianie oleju w skrzyni biegów.
~Darek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Wielu użytkowników "Gacków" skarży się na wsteczny Według mnie skrzynia biegów to jeden z najmocniejszych punktów. Działa znakomicie. Krótkie, precyzyjne skoki dźwigni, wsteczny nie haczy. Może po liftingu coś zmienili.
~Cosmic
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dobrze zestawione przelozenia. Poprzedni moj woz mial automatyczna skrzynie i balem sie, ze bedzie mi sie ciezko przyzwyczaic ale nic z tych rzeczy. Malutki minusik to wsteczny, ktory rzeczywiscie trzeba dosc precyzyjnie wrzucac.
~Oz
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Tradycyjnie jak na auto z dalekiego wschodu- biegi wchodzą pewnie i miękko (dla porównania w skrzyniach aut niemieckich, szwedzkich, francuskich, nie wspominając o włoskich jest z tym znacznie gorzej)
~Palmall
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Zeby ten wsteczny jeszcze zawsze za pierwszym razem wchodził to była by to idealna skrzynia biegów. Jeszcze w zadnym aucie jakim jeździłem a kilkoma w życiu jeździłem biegi nie wchodziły tak lekko.
~arti
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
To jest chyba najmocniejsza strona Getza.Biegi wchodza pieknie z wyczuciem.Jezdzilem wieloma samochodami(BMW,vw,japonskimi) skrzynia Getza nalezy dos scislej czolowki.