Lista ocen Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 (65) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz Widło
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Wymiana tarcz i klocków po 35 000, ponieważ uległy wykrzywieniu tarcze. Naprawa ok. 500 zł. Wg mnie to trochę za wcześnie. Po 30 tyś wymiana amortyzatora tylnego (ale na koszt serwisu - uznano jako wade fabryczną)
~w
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dość dobrze się prowadzi, ale gorzej od Skody. Zawieszenie niby miękkie, ale mimo to czuć każdą dziurę, i źle się zachowuje na nierównościach. Bardzo dobre wspomaganie kierownicy - można kręcić kierownicą palcem.
~Pilot.
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Spodziewałem się typowo miejskiego "toczydełka" i spotkała mnie spora niespodzianka. Jest bardzo dobrze, cicho, wygodnie. Auto trzyma się jezdni ale oczywiście na odpowiednio szerokich oponach. Fabryczne 155 to niestety pomyłka.
~P
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Tu duży plus. mimo wąskich opon seryjnych zachowanie auta uważam za bardzo dobre, nagly manewr omijania niedawno wykonany bardziej przestraszyl mnie niż samochód. Oczywiście to nie Porsche ale jak na klasę autka super.
~Sławek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Zawieszenie wg mej oceny sztywne. Nie miałem z nim większych problemów nie licząc wybicia sworznia i pęknięciu poduszki (prawa strona) co się zdarza na dziurawych drogach i przebiegu 173 tys,
~ojciec dwulatki
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Wytłumienie nierówności słabe, to twarde miejskie auto, a amortyzatory szybko się zużywają. Poza tym w porządku, nie ma nadsterowności czy podsterowności. Jak na miejskie auto duży promień skrętu.
~Darek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dość twardy, sprężysty. Znakomicie pokonuje zakręty choć pojazd jest wysoki. Jeżeli samochód jest nieobciążony to na złych drogach tył trochę podskakuje. Silne wspomaganie - prawie jak dual drive we Fiatach.
~marasbydg
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
jak na mała autko zupełnie przyzwoicie, chociaż na zakrętach bardzo podsterowne, potrafi zarzucić tyłem.... generalnie na miasto ok, na trasy raczej męczące powyżej 100 km
~Palmall
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Jest twardy ale bardzo dobrze auto trzyma sie drogi i pokonywanie nim zakrętów to czysta przyjemność. Zawieszenie pracuje cicho i nie dochodzą z niego zadne nieprzyjemne dźwięki

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin z okolic Częstochowy
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
auto prowadzi się nieźle, jest zwinne na zakrętach, dobrze trzyma się jezdni, zawieszenie super - nie odczuwa się nawierzchni Polskich dróg. Wspomaganie kierownicy na plus.