Lista ocen Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 (59) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gustav
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Latem z klimatyzacją jest ok Zimą ogrzewanie też ok . nie mam zastrzeżeń do tego. Jedynie uwaga do wentylacji popzrzez "otwarcie okien" okrutny hałas.
~Brutus
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
jak na razie bez problemów, szybko odszrania/odparowywuje szyby, po zimie uzupelnie ocene ogrzewania, po póki co samochód nowy i nie wie co to zimno.
~ojciec dwulatki
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Ogrzewanie w porządku. Klimatyzacja działa dobrze, jest bezawaryjna, ale przy dużym upale sam nawiew wydaje się za słaby.
~petrus
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dokupiłem do mojego modelu klimatyzację fabryczna po roku. Działa bez zarzutu choć głośno - jednak 1.1 to chyba za mało
~Pilot.
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Z ogrzewaniem nie ma problemow. Gorzej wypada chlodzenie auta. Wybralem czarny kolor i latem przy naszych temperaturach bywa ciezko!!!
~Ula
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Nie wiem jak dział ogrzeanie ale wentylacja jest na wysokim poziomie. Nawiew na 2 jest wystarczający na gorące dni.
~kkrzeminski1@op.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Nie wiem jak z chłodzeniem ale rozgrzewa się błyskawicznie ( przy mrozie -12 rozmroziłem przednią szybę w 8 min)
~Damian
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Mam opcję z klimą i momentalnie odszrania szyby, w zimie dobrze radzi sobie już ciepły nawiew wentylacji
~Marcin 95
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
jak jest zimno to ogrzeje , jak jest ciepło to nie ochłodzi (bez klimy) ale od czego jest szyba ?

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jurek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Bez zarzutu, szybko się nagrzewa w zimie. Czasem trzeba dać nadmuch na maksa bo parują szyby, ale to pomaga.