Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (141) - Całokształt

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Igiel53
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Przed Hyundaiem Getzem jeździłem (nowymi)- Fordem escortem, Skodą faworit i Fiarami. Nie umywają się do Hyundaia. Następnym autem kupionym przeze mnie też będzie jeden z modeli Hyundaia, na razie jeszcze nie wiem jaki bo jeszcze mam zamiar pojeździć Getzem.
~greeg
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Całkiem fajnie, tyle że z perspektywy czasu przepłacony o ca 4 tyś zł. No i te super przeźroczyste szyby, które przy pierwszym promieniu słońca tworzą we wnętrzu małą saunę. Na podsufitce przbija podkład no i opony należy wymienić natychmiast.
~Stimo
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo przyjemne autko miejskie. Dobrze sie parkuje, dobrze się jeździ za to wyposażenie standardowe baaaardzo ubogie. Auto wręcz surowe i by mieć coś więcej trzeba niestety dopłacać, także nasza wersja 1.3 kosztowała ponad 40 tyś. PLN (z LPG fabrycznym)
~Rafał
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
W tej cenie, pełna opcja z ABS i A/C /42 tys/ nie ma alternatywy na rynku. Jeżeli ktoś się zastanawia nad zakupem ... kupić! Dynamiczny silnik, małe spalanie, łatwość prowadzenia ... same pozytywy. Tylko drobiazg ... gumy do wymiany - reszta REWELACJA :D
~Tomasz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Auto godne polecenia. W swoim segmencie cenowo atrakcyjne.Tylko wyposażenie ubogie (brak wspomagania!!!).Ale dogadać się zawsze można ze sprzedacą;)Ja dostałem za friko:alarm, centralny, srebrne wstawki wewnatrz, dywaniki, srebrna dzwignia zmiany biegów.
~pietrzykowski@kancpraw.com.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
gdyby jeszcze w cenie był ABS to Getz cenowo europejskich konkurentów biłby conajmnie o 3-4 tyś. Ale i tak znaleźć nowy samochód klasy B z przyspieszeniem 11,5 s do setki i klimatyzacja za cenę 39 tyś. jest ciężko (może poza kią jest to niemozliwe).
~chołek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Dobry samochód z super wyglądem, niezłym silnikiem o dobrych osiągach i niskim zużyciu paliwa, czepić się można jedynie jakości plastików (ale nic nie piszczy ani trzeszczy). Jeśli nie jesteś zakompleksionym snobem to szczerze polecam :-)
~Paweł
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Samochód dla niewymagających, budżetowy dla młodego małżeństwa z budżetówki, ew. 2 w rodzinie dla Pani Domu na zakupy. Idealny do miejskiej dżungli. Jak kupię nowe (większe) to zostanie w rodzinie do śmierci (jego).
~Skoczek1
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Polubiłem to auto, żona tez je lubi. Ale dla siebie bym nie kupił mimo tylu zalet przez głupie wyprofilowanie fotela kierowcy. Nie tyle profil ale bardzo krótkie siedzisko co powoduje mały komfort jazdy na dłuższych dystansach.
~kuzak
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Otrzymałem to czego się spodziewałem. Chciałem autko nowe, w miarę wyposażone, przestronne a przede wszystkim niezawodne (nawet kosztem super osiągów czy komfortu). Mam nadzieję, że za parę lat nie zmienię zdania.