Lista ocen Hyundai H200 (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian C
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
zmora to Krzyzaki są 3 i każdy z nich to 380 zł i barak zamienników no i słychać most. Ma luzy co do najpoważnieszych usterek ze auto nie mogło samo sie dowieść do domu to to ze pękła tarcza sprzęgłowa a dokładnie spreżyny. a reszta to chodzi normalnie w sumie nie dziwie sie ze pękła bo była orginalna od wyprodukowania miała ponad 260 tyś
~marsellus1@o2.pl
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
rozleciał mi się krzyżak na wale,ale to moja wina, bo należało wcześniej pojechać do mechanika a ja jeździłem tak do ostatniego momentu - koszt regeneracji wału wraz z demontażem i montażem to 1200 pln. Aha i za lawetę 200 pln musiałem zapłacić, pech chciał, że stało się to w niedzielę.
~sproket
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
W autoryzowanym serwisie powiedziano , zę koszt naprawy silnika przewyższy jego wartość czyli został zakupiony "nowy " używany silnik przez firmę specjalizującą się w sprowadzaniu części z Holandii , Belgii i Anglii.(z gwarancją) Teraz stoi w serwisie i montują ten motor. Zobaczymy jak będzie dalej...
~markos
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
jedyna poważna usterka wyszła zaraz po kupnie, jakiś partacz źle wymienił rozrząd, efekt rozrząd i koło zamachowe do roboty, nie wyszło tak drogo
~jacek.bromka@gmail.com
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
ogólnie samochód ten należy do grona niezawodnych pod warunkiem że się o niego dba ,on odwdzięcza się właścicielowi bezawaryjnością
~Abuelo
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Brak, jednak czas już robić progi i nadkola (po 16 latach). Jednak nie ma nic wiecznego.
~PK
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
DO 83000KM : TŁUMIK KOŃCOWY,PASKI ROZRZĄD I BALANSU WRAZ Z NAPINACZAMI(PROFILAKTYCZNIE),FILTRY OLEJE, OPONY.
~rafalyogi
Minivan 2.4 115KM 85kW
takich nie było, robię trasy od 200 do 2000 km i wszystko jest OK
~Kris
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
l jeszcze wogole mnie nie zawiodl ale wszystko wymieniam na czas
~Brysiu
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Na początek poszedł krzyżak, następnie resor