Lista ocen Hyundai H200 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marsellus1@o2.pl
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Kiedy trzeba szybko się rozgrzewa, ja mam wersję z klimą, więc latem też pięknie chłodzi. Klima i ogrzewanie bardzo wydajne. Zimą jest pewne miejsce na bocznych szybach, które mam non-stop zaparowane. Muszę pokombinować z ustawieniami nawiewu, może uda mi się temu zaradzić. Generalnie tu nie można narzekać.
~jacek.bromka@gmail.com
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
bez zarzutu ogrzewanie wręcz z tendencjami lata w Afryce bardzo mocno grzeje już od najniższych wartości o klimie nie mogę nic dodać bo mam ją tylko w pamięci choć przy zakupie twierdził że wystarczy ją tylko napełnić to okazuje się że muszę sprawić sobie nową sprężarkę
~spl
Minivan 2.5 TCi 101KM 74kW
Mam wersje z klima i taka polecam!JAk paruje to po właczeniu klimy jest to moment!Bez klimy było by ciężko!No i latem klima zdaje egzamin!Zima ciepło robi sie po około 5-8 minutach Auta bez klimy juz nigdy nie kupie
~YOGI
Minivan 2.4 115KM 85kW
nagrzewa się szybko i skutecznie, wiele wariantów nawiewu, klima daje radę chociaż to duża przestrzeń.... świetna sprawa to wybór źródła nawiewu: z zewnątrz lub z auta
~sproket
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Duży plus za szybkie nagrzewanie wnętrza samochodu, przeciętna wentylacja. Latem niestety już tak dobrze nie chłodzi , ale akurat w aucie bez klimy można to wybaczyć.
~rafalyogi
Minivan 2.4 115KM 85kW
grzeje super, sterowanie nawiewem bez zarzutu, klima też świetnie się sprawdza
~Kris
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
jak ma grzac to grzeje a jak ktos chce zeby chlodzil to polecam wersje z klima
~Abuelo
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Zimą kabina bardzo szybko się nagrzewa, klima latem też OK.
~Brysiu
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
Czasami parują boczne szyby jak jest zimno na zewnątrz.
~andy08@gazeta.pl
Minivan 2.5 TD 80KM 59kW
S zyby parują w lato gorąco.W zimę ogrzewanie super