Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback (219) - Silnik

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pazur
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Jest naprawdę dobrze. Pali około 8,2l/100km na miescie, ale pozostaje to w granicach rozsądku. Zbiera się świetnie i ma niezłą elastyczność. Jest napewno lepszy niż 1.6 focusa o francuzach nawet nie wspominając
~kammbel
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Silnikiem jestem zaskoczony pozytywnie, myślałem że o dynamice mogę zapomnieć, a tu proszę, zrywny i w miarę elastyczny. Przy wyższych obrotach bardziej słyszalny w kabinie np. na autostradzie
~Roman
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Silnik jak na 1,4 dosyć dobrze się "zbiera". Nie bierze ani grama oleju. NIe jest to sportowe auto ale do spokojnej jazdy wystarczy mocy. Do 160km/h rozpędza się bardzo sprawnie. Lubi wysokie obroty.
~P.Sz.
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Zaczyna ciągnąc od 3krpm, a naprawdę - od 4krpm. Moment obrotowy jest zbyt wysoko, elastyczność silnika nie powala, ale jesli samochód ma służyc jako wół roboczy, to w zupełności wystarcza.
~Karolciaaa
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Posiadam najsłabszy silnik oferowany do tego modelu, a i tak na światłach wszyscy mają niepowtarzalną okazję podziwiania tyłu mojego auta! Aż strach pomyśleć, co dałoby się wycisnąć z mocniejszych silników.
~xc
Hatchback 1.4 109KM 80kW
1,4 benzyna 109km... za mało mocy!!! Jeżdżąc tylko po mieście nie jest najgorzej. Na trasie można jechać do 120km/h, powyżej silnik wyje. Przyspieszenia do 80 km/h są ok, nawet lepiej niż ok.
~big
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Silnik 1.4 109KM .... za słaby żeby pomyśleć o bezpiecznym wyprzedzaniu .... auto raczej o temperamencie leciwego emeryta. Na większych obratach ryczy jak smok ... o spalaniu nie wspomnę!
~w2_adam@op.pl
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Przy tym silniku trzeba się dobrze zastanowić nad .... wyprzedzaniem przy każdej prędkości! Zrywność bardzo kiepska. Ciężkie autko -1.4 109KM - nic się tutaj nie wyciągnie, cudów nie ma
~slajas
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Bardzo dobra elastycznośc na wyższych biegach,przyspieszenie na I biegu takie sobie. Brak możliwości montażu gazu !!!!!Dla tego modelu HYUNDAY nie przewiduje montażu instalacji auto-gazu.
~Marcin
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Kultura pracy na 5, elastyczność na 4,5 - 1,9 TDI z VW ma ciut wyższą. Ale po zatankowaniu V-power elastyczność się jeszcze poprawiła i w zupełności dorównała TDI. Silnik bardzo cichy jak na diesla
Hyundai i30 I Hatchback