Lista ocen Hyundai ix20 Mikrovan (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ph71
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Rodzinom 2+1 czy 2+2 z czystym sumieniem można to auto polecić. Jest większe w środku niż wydaje się z zewnątrz. A zazwyczaj jest odwrotnie. MiniSUV-y jak Quasqai, ASX mimo większych rozmiarów zewnętrznych są w środku ciaśniejsze, szczególnie z tyłu. W środku ix20 odnosi się wrażenie przebywania w znacznie większym aucie. Tutaj dopiero widać, jak doskonale wykorzystano całe 410cm długości tego auta. Brawo Hyundai! Do tego wszechstronna...
~Darioo
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Wystarczająco dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Przesuwana tylna kanapa z regulowanym pochyleniem oparć. Z tyłu zmieściłem fotelik, dla starszej córki, nosidełko dla młodszej córki i jeszcze żona tam siedziała pomiędzy nimi. Minus za podłokietnik z tyłu bez uchwytów na kubki - są w drzwiach miejsca na butelki.
~marcinpodjuchy
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Dla osoby mającej 180 miejsca jest sdużo, ale strasznie nie wygodnie, siediz sięjak na wygodnym krześle ...noga boli od trzymania jej na pedale gazu, bardzo niekomfortowe uczucie...Za to pasażerowie, maja nieco lepiej.Kanapa przesuwana zmienia przestrzeń bagażnika, to też fajne rozwiązanie.
~Sven
Mikrovan 1.4 CRDi 77KM 57kW
Płaska podłoga, przednie fotele bardzo dobrze trzymają, jestem dość wysoki a siedzenie jest długie (rewelacja), możliwość regulowania oparć i przesuwania tylnych foteli (można też złożyć).
~Stanisław P.
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Bardzo dużo przestrzeni dla wysokich i nieszczupłych osób zarówno z przodu, jak i z tyłu. Tylne siedzenia posiadają regulację przesuwania do przodu i tyłu, jak również pochylenie oparcia
~myszorek
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Największa zaleta tego samochodu. Miejsca właściwie więcej niż w niektórych autach segmentu C. Z pewnością ma większy bagażnik. Fajną sprawą jest regulacja tylnej kanapy, wzdłużna i kąta pochylenia oparcia.
~ANP
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Rewelacja. Bardzo przestronne, szerokie i wysokie wnętrze, duży, szeroki bagażnik. Do tego regulacja foteli z tyłu w poziomie + regulacja oparć. W tej wielkości auta nie do pobicia.
~lukaszZST
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Mam 205 cm wzrostu waga 140KG jest super w stosunku do Seata Ibizy. Daje ocenę 4 za fotel kierowcy jest trochę krótki. Fajna sprawą jest że auto zewnątrz jest małe a w środku duże
~Obiboc
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Na 4 osobowa rodzinę jest doskonale, płaska podłoga z tyłu auta, przesuwana kanapa to jest to. w 5 osób to już troszkę ciężko , auto nie jest za szerokie.
~bogdan
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
no to chyba największy plus tego modelu, na to się złapałem, nie mam problemów z miejscem pomimo moich pokaźnych rozmiarów, bagażnik też spoko
Hyundai ix20 Mikrovan