Lista ocen Hyundai ix35 (92) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Absolutnie bez uwag. Auto ma dobrą trakcję. Na wprost, trzyma się zadanego kursu, nie ściąga na boki. W ciasno pokonywanych zakrętach nie przechyla się nadmiernie, jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Być może jest to zasługa dobrego stanu zawieszenia oraz jakości opon, które muszą mieć parametry SUV.
~magique@op.pl
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Dziwne wspomaganie kierownicy(chyba jednak hydrauliczne bylo by lepsze niz elektryczne)Pomimo tego auto zachowuje sie rewelacyjnie na prostej i zakretach(bardziej jak kompakt niz SUV). Troche zbyt twarde zawieszenie powoduje ze auto buja na polnych drogach ale pewniej zachowuje sie na asfalcie.
~ciern99
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Zawieszenie pozwala na wygodne podróżowanie, na zakrętach trzeba zdjąć nogę z gazu. Układ kierowniczy bardzo miękki, nieco gumowaty i mało bezpośredni - jazda pod kontrolą wzroku:) Poza tym bez zarzutów, manewrowanie w mieście to przyjemność, nie biorąc pod uwagę widoczności.
~Ruda123
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
mimo wielkości (wysokości - bo ciężki to on nie jest 1380kg) prowadzi się go bardzo lekko. Bardzo czuła kierownica- ja się do tego przyzwyczaiłam, ale inni Kierowcy którzy prowadzili WiLLego musieli się do tej "czułości" przyzwyczaić - na początku im trochę uciekał.
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Układ jezdny sprawuje się dobrze, jest jednak dość czuły stąd trzeba dobrze monitorować kierunek jazdy. Jeśli chodzi o warunki jazdy na polskich drogach to też sprawuje się przyzwoicie. Podwyższone zawieszenie świetnie sprawdza się na krzywych ulicach, krawężnikach i dziurach.
~surf79
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Przyzwoicie, komfort resorowania mógłby być lepszy, przy poprzecznych nierównościach zachowuje się nerwowo, podobnie jak w ciasnych łukach; nie pomaga nieprecyzyjny układ kierowniczy. Trzeba zaakceptować, że to nie jest auto do ścigania się.
~Pafcio
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Amortyzuje dobrze. Nie hałasuje. Czasami słychać jakiś głośniejszy huk ale to w trakcie przejazdu przez zbyt duże miejskie \"muldy\" ;-). Zadziwiająco dobra zwrotność tego auta jak na jego rozmiary.Napęd 4x4 doskonale sprawdził się w zimie.
~Pierwszy
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Samochód nie potrafi utrzymać toru jazdy podczas dłuższych wypraw ciągłą korekcja toru jazdy zaczyna robić się irytująca ale serwis twierdzi ze jest ok i oczywiście czułość układu kierowniczego przystosowanego dla drobnych kobitek.
~Maciek
SUV Facelifting 2.0 CRDi 136KM 100kW
komfort zawieszenia zaskakuje pozytywnie a jednocześnie jest wystarczająco sztywny aby bezpiecznie jeździć na zakrętach, świetne hamulce! W porównaniu do BMW X3 (poprzednia generacja) zdecywoanie fajniej sie jeździ choć mnie sportowo.

Usterki Hyundai ix35

Hyundai ix35 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~julek
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Wiem że są lepsi, bo zawieszenia wielowahaczowe, bo to bo tamto, ale siła leży w prostocie, auto dobrze się prowadzi, nie myszkuje po drodze. Co roku do Chorwacji i z powrotem, więc miałem okazję sprawdzić to w różnych warunkach.