Lista ocen Hyundai ix35 (92) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marius
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
daje radę, ale mega komfortu nie zapewnia, zawieszenie głośne - słychać nie tylko dziury ale nawet każdą zmianę rodzaju asfaltu na jezdni; na trasie lekko myszkuje, ale może to wrażenie po przesiadce ze zwykłej osobówki
~depeszszo
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Ja na razie nie znalazłem minusów. Bardzo delikatny układ kierowniczy. Jeszcze nie zdążyłem sprawdzić napędu 4 WD. Fajną sprawą jest asystent zjazdu ze wzniesienia. Pomaga np; przy zjeździe do garażu podziemnego.
~Maciek K
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Auto prowadzi się super. A najbardziej jestem pod wrażeniem stabilności auta na śliskiej nawierzchni, śniegu itp. Auto samo się nakierowywuje na jezdnię i doskonale wyprowadza samochód z "zawirowań"
~Jacek
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
W mieście doskonale ,lekko i precyzyjnie,poza nim to przydałaby się mała regulacja na bardziej ;oporny;sportowy-nie mam takiej i trzeba uważać na skręty kierownicą.
~Rafal.S
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Super. Mimo swojej masy , polozenia srodka ciezkosci ble ble ble odziwo samochod prowadzi sie pewnie. Do tego opony 225 60 17 pomagaja wytlumic wiekszosc dziur.
~Łukasz
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Mało precyzyjny, na autostradzie sam się prowadzi jak chce. Ponadto średnia średnica zawracania - na wąskich parkingach zapomnij o parkowaniu tyłem bez korekty.
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Totalne zdziwienie jeżdziłem pare razy Tucsonem i tam układ był taki sobie ale tu całkiem inna sprawa wspomaganie bardzo dobrze dobrane kierownica precyzyjnie działa super !
~andrewGdańsk
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
W miarę dobrze tłumi dziury i nierówności. Jak jedzie sam kierowca jest czasami za bardzo sprężyste ale wystarczy że wsiądzie dodatkowa 1 lub 2 osoba i robi się super komfortowe.
~Klono
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Samochodzik prowadzi się bardzo pewnie, zawieszenie ładnie tłumi nierówności, nie ma kołysania. Jest dość sztywne. Jedyny mankament to nieco za głośnie stuki z tylnych wachaczy...
~Zawiedziony
SUV Facelifting 2.0 CRDi 184KM 135kW
Auto w zakrętach buja się jak statek pasażerski na fali. Ociężały jak amerykański krążownik z lat 60. Przyspieszenie jak na taką moc raczej mocno średnie.