Lista ocen Hyundai ix35 (92) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AndrzejO
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Generalnie jest bardzo dobrze, jedynie przy prędkościach autostradowych można mieć małe zastrzeżenie, bo auto "trzeba kontrolować" bardziej.
~janczez
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Jeżdżę codziennie przez szczeciński Gocław i Skolwin, kto był to widział ten bruk z torami tramwajowymi, a mimo to z zawieszenia nie dochodzą żadne stuki
~klemens
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Zawieszenie. Za twarde, do tego wyraźnie twardnieje na mrozie. Za to karoseria mało sztywna. Przy twardym zawieszeniu to ona pracuje na nierównościach.
~Zbyszek
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Zawieszenie dość twarde, ale na polnej drodze sprawdza się bardzo dobrze. Czy głośne? W moje ocenie poprawne, jak na SUV'a za tą cenę.
~Jreneusz
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Całkowicie wyczuwalny samochód kierowca wie jak się auto zachowa w danej sytuacji ( dawno temu jechałem Santa fe tam była tragedia auto toczyło się )
~klemens
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Trochę twardo. W żony clio mniej czuć dziury. Ale dobrze trzyma na zakrętach. Generalnie, im szybsza jazda tym lepiej. Napędu 4x4 jeszcze nie sprawdziłem.
~marecki
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Trakcja taka sobie, zwłaszcza na kretych drogach, ale to chyba specyfika suvow. Trochę wyklada sie w zakretach.
~piti99@wp.pl
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Auto super się prowadzi, bardzo dobrze działa wspomaganie kierownicy, w zadnym innym aucie nie miałem tak pozytywnych wrażeń.
~Piotrekole
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Ściągał na prawo, ściąga na lewo... Nie przystoi w nowym aucie. Podobno jakiś czujnik w układzi ekierowniczym.
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35
6,9
9,7
10,7
~radark
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
auto świetnie trzyma się drogi, żadnych przechyłów na zakrętach, radzi sobie zarówno w miescie jak i na autostradzie