Lista ocen Hyundai ix35 SUV (53) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MAREK
SUV R 2.0 CRDi 136KM 100kW
Napisałem już wyżej. Jedynie podłoga bagażnika po złożeniu mogłaby być równa, ale mi to nie przeszkadza bo rzadko jestem zmuszony do powiększania bagażnika.Ponieważ mam wersję bez koła zapasowego (tylko zestaw naprawczy)wspaniale jest wykorzystana przestrzeń po kole-specjalna wkładka z podziałem na kilka komór gdzie można poupychać różne drobiazgi , posegregować czy przewieżć bez obawy ,że się rozsypią po bagażniku. Miałem pewne obawy z tym...
~Jacek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Przestrzeni jest dużo, zarówno z przodu, jak i z tyłu. No chyba, że z tyłu będzie jechać dwie osoby po 190 cm. Trochę gorzej z profilowaniem tylnego fotela po środku, dla trzeciej osoby, ale to jest wada nie tylko tego samochodu. Po prostu większość tak ma. Jedną gwiazdkę natomiast odejmuje ze względu na bagażnik. Jak na takie auto jest niestety mały.
~Rafal.S
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Moj wzrost 185 cm. Troszke moze brakuje miejsca na nogi , kolumna kierownicza dosc grubasna. Synek siedzac w foteliku na tylej kanapie za fotelem pasazera kopyta non stop opiera o fotel przedni, Produent chyba to przewidzial bo na szczescie tylna czesc fotela to platikowy panel ktory latwo sie myje. Podlokietnik wystarczajaco szeroki.
~magique@op.pl
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Zarowno kierowca jak i pasazer z boku siedzi bardzo wygodnie. Z tylu osoby powyzej 130kg lub 2m moga miec lekkie problemy. Brakuje mozliwosci regulacji pochylenia tylniej kanapy ale jest to problem tylko przy przy dlugich trasach z 4 pasazerami. Ogolnie ilosc miejsca oseniam bardzo wysoko.
~Taksiarz
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Nie jest to HAMMER ale też daleko mu do SMARTa. Pomimo mojej "delikatnej" nadwagi nie narzekam na brak miejsca za kierownicą jak i na fotelu pasażera. Na tylnej kanapie jeszcze nie jechałem, ale dojeżdżam do pracy 20 km i trzech dorosłych facetów z tyłu też nie narzeka...
~Taksiarz
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
z przodu bardzo dobrze, z tyłu równeiż - ze względu na prawie płaską podłogę i szeroką kanapę z tyłu, jest wygodne do podrózowania dla 3 osób, - zaliczyłem tryz wyprawy po europie w 3 osoby dorozłe i 2 dzieci i - spisał się dla pasażerów znakomicie
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Jest bardzo wygodnym autkiem, siedzenia wygodne, z żoną nie jesteśmy wysocy, więc i dla dzieci zostaje dużo miejsca, jednak dla wyższych osób auto na pewno zrobi się ciasne. Bagażnik niestety mały, a pochylanie tylnych siedzeń jeszcze go ogranicza.
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Jest bardzo dobrze! Rzadko kiedy jeżdżę ix35 jako pasażer ale jeśli już siadam z tyłu to naprawdę doceniam komfort jaki z tyłu panuje. Przy moim przeciętnym europejskim wzroście (182 cm) mam jeszcze kilka centymetrów zapasu nad głową a w nogach mam zapas.
~surf79
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Ilość miejsca typowa dla kompaktowych suv-ów, z przodu przestronnie, z tyłu wystarczająca ilość miejsca na nogi i nag głową, ale raczej dla 2 osób i niestety nie mieszczą się 3 foteliki. Bagażnik mógłby być wiekszy
Hyundai ix35 SUV