Lista ocen Hyundai ix35 SUV (59) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dadick
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Tutaj troche rozczarowanie. &-cio biegowy automat czasem sie gubi w jezdie miejskiej lub pod wzniesienia co wyraza sie niezrozumialymi redukcjami i \"szukaniem\" odpowiedniego biegu. Zmiany biegow sa jednak lynne, bez szarpania.
~klemens
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Najgorsza rzecz w tym aucie (diesel, 4WD). trzy pierwsze biegi wchodzą z wyraźnym oporem i mają beznadziejnie dobrane przełożenia, marnujące osiągi niezłego silnika. Żałuję, że nie wziąłem automatu.
~100%
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
To chyba najgorsza cześć konfiguracji , którą jeździłem. Po wcisnieciu gazu wyje jak pies ale nie ciągnie.Dodanie gazu odpuszczenie i ponowne dodanie gazu sprawia że automat zupełnie głupieje.
~garfieldlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
bez zastrzezen - 6 biegów, elastycznosc na 6 - praktyznie zadna , ale to wina silnika i KM a nei skrzyni, przy 190tys wymienilem w niej olej , choć niby nie trzeba
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Bez zarzutu, wszystko chodzi bardzo dobrze. Żadnych problemów. Sześć biegów pozwala na dobrą, ekologiczną jazdę a często w ogóle nie używam piątego biegu tylko od razu wrzucam szóstkę.
~pawelmpj@op.pl
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Jestem pod wrażeniem,nigdy nie miałem automatu/6biegów/ przełącza naprawdę szybko,tylko na 2 i 3 biegu troszkę przeciąga,przy dodaniu gazu w podłogę wciska w fotel..
~depeszszo
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Mam automat z możliwością sekwencyjnej zmiany biegów. Skrzynia pracuje trochę ospale. Jak chce się porządnie przyśpieszyć na światłach to lepiej skorzystać z sekwencji.
~Krzysztof
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Skrzynie płynnie przerzuca biegi, nie ma się do czego przyczepić. To jest mój pierwszy automat wiec nie mam porównania z innymi autami.
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Poza biegiem wstecznym, biegi wchodzą bardzo łagodnie i precyzyjnie. Na 6 biegu można jechać z dość niską prędkością, co pomaga obniżyć i tak wysokie spalanie.
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35 SUV
7,6
10,7
~Pawel
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Pierwsze 200km przejechalem w krotkich trasach a nastepnie 600km Rzeszow-Lodz-Rzeszow. Zawieszenie wg mnie OK. Skrzynia biegów poprawna.
Hyundai ix35 SUV