Lista ocen Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW 2010-2013 (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
I to co najwazniejsze chyba:) Podobno te silniki maja troche pojezdzic zanim sie ustabilizuje spalanie i ich praca wiec to co napisze moze byc nieadekwatne ale moze komus pomoze w decyzji:) Na poczatku przez 200km jazdy mieszanej 7,2L/100km wg wskazan komputera /wg mnie i dolanego paliwa - na tej samej stacji i pod korek 7,5L. Nastepnie trasa 600km i jazda nie przekraczajac 100km/h - 6,3L/100km wg komputera /na stacji 6,5 pod korek. Jesli to...
~Adam
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Silnika jest ekonomiczny jak jeździmy spokojnie i delikatnie używamy gazu. Przy jeździe na autostradzie w Niemczech i prędkościach 130-160km/h średnie spalanie wychodziło między 9-10 litrów/100km (co jak na benzynę wypada chyba nieźle). Przy prędkościach 80-90 km/h i na terenach nizinnych można nawet zejść poniżej 6 litrów/100km (ale jest to raczej trudna sprawa choć możliwa).
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
przeglądy w cenie średniej, koszty paliwa - zalezy jak się jeżdzi : na trase 100km jednojezdniowej i spokojnej jeźdie udąło mi się osiągnąć 6,8 litra z klimą wlaczoną ale to raczej za tirami na trasie do kielc, większośc przebieegów to autostrada i prędkości około 140 - wtedy spalanai srednie 8,7 litra
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Po roku użytkowania moja średnia spalania przy przebiegu 7,5 tyś km w 85% po mieście wychodzi 11,4 l/100km. Jeżdżę delikatnie, klimę używam tylko w lecie i w zimie do odmrożenia czy odparowania szyb. Nie dołożyłem poza płynami do spryskiwacza i pielegnacji auta ani grosza
~Lukasz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Póki co wszelkie naprawy szły z gwarancji i mam nadzieję się pozbyć auta dość szybko, żeby nie sprawdzać kosztów napraw. Co do spalania to jest naprawdę kiepsko: chleje dużo nie oferując nic w zamian. 135KM to tylko na papierze ;(
~brat felicjan
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Spalanie w żadnej kategorii nie pokrywa się z danymi producenta. Odbiega bardzo dużo od podanych norm (przynajmniej w 1,6 benzyna. Jeżdżę na trasie 90-110 km/h, w mieście jak wszyscy, czyli jak pozwalają warunki.
~stary
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Spodziewałem się większych wydatków na paliwo. Pod tym wzgledem miłe zaskoczenie. Koszty serwisowania jak chyba we wszystkich serwisach a samemu niewiele się zrobi.
~Dariusz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Zużycie paliwa przy jezdzie ekonomicznej 6,0 Zużycie paliwa na autostradzie 150km/h 7,8 Zużycie paliwa w mieście 7,0 Takie spalanie mam w swoim hyundaiu ix 35 1,6 benzyna
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Wygląda to całkiem dobrze. Spalanie w mieście 8-9 litrów, w trasie możemy zejść do prawie 7. Ceny przeglądów i napraw póki co wyglądają zachęcająco, zobaczymy później.
~radark
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
jak na swoje gabaryty nie pali jak smok jak wiele suvów, na trasie osiąga spalanie średniej wielkości osobówki w miescie tragedii nie ma poniżej 10l to dobry wynik
Hyundai ix35 SUV