Lista ocen Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW 2010-2013 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
z przodu bardzo dobrze, z tyłu równeiż - ze względu na prawie płaską podłogę i szeroką kanapę z tyłu, jest wygodne do podrózowania dla 3 osób, - zaliczyłem tryz wyprawy po europie w 3 osoby dorozłe i 2 dzieci i - spisał się dla pasażerów znakomicie
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Jest bardzo wygodnym autkiem, siedzenia wygodne, z żoną nie jesteśmy wysocy, więc i dla dzieci zostaje dużo miejsca, jednak dla wyższych osób auto na pewno zrobi się ciasne. Bagażnik niestety mały, a pochylanie tylnych siedzeń jeszcze go ogranicza.
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Jest bardzo dobrze! Rzadko kiedy jeżdżę ix35 jako pasażer ale jeśli już siadam z tyłu to naprawdę doceniam komfort jaki z tyłu panuje. Przy moim przeciętnym europejskim wzroście (182 cm) mam jeszcze kilka centymetrów zapasu nad głową a w nogach mam zapas.
~surf79
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Ilość miejsca typowa dla kompaktowych suv-ów, z przodu przestronnie, z tyłu wystarczająca ilość miejsca na nogi i nag głową, ale raczej dla 2 osób i niestety nie mieszczą się 3 foteliki. Bagażnik mógłby być wiekszy
~werty
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
lubie jeżdzić z odsuniętym i położonym fotelem i w końcu w tym aucie osoba siedząca za mną ma sporo miejsca, gdzie przy moich poprzednich autach ( dużych sedanach) była tragedia w tym zakresie
~radark
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
świetny samochód dla rodziny, malucha z fotelikiem mozna spokojnie sadzać w aucie bez walenia głową w sufit, z przodu miejsca ful, z tyłu tak samo, bagaznik spokojnie wystarczy na dalsze wypady
~Maciek K
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Tak jak pisałem przy ergonomi. Jednak przestrzeń dla kierowcy super. Wystarczająca liczba regulacji fotela kierowcy i dobrze zbudowny kokpit. Czytelny.
~piti99@wp.pl
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Wsiadając do tego auta czuje się przestrzeń i nawet wysocy kierowcy nie będą narzekać. Z tyłu bardzo duża przestrzeń na nogi pasażerów.
~garfieldlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
wygodnie bardzo dla 4 osób, dla 5 - na krotkich odcinkach równeiz dla 3 dorozłych i 2 dzieci , mozna jechac w europę
~julek
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Dla czteroosobowej rodziny spokojnie wystarcza. pomimo konkretnego wzrostu miejsca jest wystarczająco.
Hyundai ix35 SUV