Lista ocen Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW 2010-2013 (21) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~werty
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Silnik pracuje jak należy, należy go \"wychować\" by nie był mułowaty a wtedy i przyspieszenie i spalanie będą zadowalające i nie mówie tu o katowaniu od pierwszych kilometrów, tylko o dynamicznym przyspieszaniu ale bez przekraczania pewnych wartości na obrotomierzu. Zdecydowanie lepiej sie sprawuje niż jednostka 2.0 która pali jak szalona i wcale lepiej nie jeździ
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
silnik 1,6 gdi, wbrew pozorom dajhe sobie doskonale radę z masą auta, oczywiście nie jest to diesel, więc pedał gazu trzeba wciskać odpoiwednio i wkręcić go na obroty, ale odwdzięcza się wtedy naprawde znakomita mechaniką , sam silnik poza poniżej opisaną awarią - sprawował się bez zarzutu ,zadnych niespodziewanych awarii ,
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Silnik pracuje cicho, po roku użytkowania nie miałem żadnej usterki. Nie dałem wyższej oceny, ponieważ strasznie dużo spala. 135 KM przy tej masie i oporach stawianych powietrzu jest o co najmniej 50 KM za mała, no ale przy tej pojemności nie można przecież tego wymagać, choć turbinka zrobiłaby kawał dobrej roboty.
~surf79
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Dynamiczna jazda wymaga korzystania z wysokich obrotów, co odbija się na spalaniu. Można zejść do 7,5 l w trasie, ale tylko przy bardzo spokojnej jeździe 80-90 km/h. Przy 5 osobach i bagażu trzeba sporo mieszać skrzynią. Na szczęście silnik jest bezawaryjny.
~Leoteam
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Zastosowano do tej jednostki marnej jakości materiały. Łańcuszek rozrządu mimo że powinien być dożywotni rozciąga się tak że napinacze nic nie dają i lata jak w rowerze. Podobnie jest z pompom oleju która wykonana jest z miernych materiałów.
~Marius
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
pracuje cicho, na postoju go nie słychać; rakietą auto z tym silnikiem nie jest, ale na zakorkowane warszawskie ulice w zupełności wystarcza; subiektywnie auto lepiej się zbiera niż wersja 2.0, może dzięki krótszym przełożeniom skrzyni biegów
~Pawel
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Na wstępie powiem ze to pierwsze nowe auto wiec zeby nie wpadac w zachwyt troche stonuje:). Silnik poprawny chociaz te 135KM to nie wiem na jakiej łące się pasie:) niestety troche brakuje ich przy wyprzedzaniu.
~garfieldlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
ciut za slaby do tego auta, ale da sie tym jeżdzic , a nawet zjeżdzić kawałek europy , trzeba wyzej kręcic obroty tak do 4000/minutę i mozna 140-145 laac po autostradzie, szybciej nie bo za głośno
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo dobry, jak dla mnie spełnia wszystkie wymagania. Specjalnie wybrałem wersję 1.6 GDI, większego nie potrzebuję więc te parametry, które ma w specyfikacji odpowiadają mi. Elastyczność bardzo dobra.
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
10,7
~Maciek K
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Troszkę mało kucyków pod maską, 135 KM pozwala na spokojną jazdę i ergonomiczną hulankę po mieście. Jednak na trasie przydałby się turbinka labo 15-20 KM więcej.
Hyundai ix35 SUV