Lista ocen Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW 2010-2013 (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
6-biegów, jest okey, bieg szósty znakomicie wycisza auto na autostradzie i pozwala komfortowo podrózować z prędkościami 150-160 km/h, wtedy głośno robi się od szumu powietrza, które auto musi rozbić, sam silnik zachowuję wtedy nadal dość cicho. oczywiści eelastyczność na tym biegu jest niewielka, więc do wyprzedaznia w miescie i na trasach krajowych, zalecam 4 i 5ty bieg
~werty
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
żadnych niedogodności nie zauważyłem, co prawda trzeba się przyzwyczaić że z 6-tego biegu korzysta się bardzo często i jak dla mnie z tym silnikiem nie jest on typowym nadbiegiem. Zdarzyło mi się że szukałem 7-mego :) W poprzednim aucie z 6-tego biegu praktycznie nie korzystałem.
~garfieldlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
bez zastrzezen - 6 biegów, elastycznosc na 6 - praktyznie zadna , ale to wina silnika i KM a nei skrzyni, przy 190tys wymienilem w niej olej , choć niby nie trzeba
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Bez zarzutu, wszystko chodzi bardzo dobrze. Żadnych problemów. Sześć biegów pozwala na dobrą, ekologiczną jazdę a często w ogóle nie używam piątego biegu tylko od razu wrzucam szóstkę.
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Poza biegiem wstecznym, biegi wchodzą bardzo łagodnie i precyzyjnie. Na 6 biegu można jechać z dość niską prędkością, co pomaga obniżyć i tak wysokie spalanie.
~Pawel
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Pierwsze 200km przejechalem w krotkich trasach a nastepnie 600km Rzeszow-Lodz-Rzeszow. Zawieszenie wg mnie OK. Skrzynia biegów poprawna.
~surf79
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Skrzynia jest mało precyzyjna i ma długi skok. Sprzęgło też nie pomaga i nie należy do wytrzymałych (2 wymiany na gwarancji).
~Maciek K
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Brak zarzutów, biegi wskakują płynnie, nie zacina się. Przełożenie odpowiednie. Biegi nie za długi nie za krótkie lecz w sam raz :).
~DariuszW
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
czasem mi wsteczny wyskakuje a nieraz ciezko mi bieg 6 wchodzil. Najczesciej jezdze na 5 i 6
~radark
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
niezła chociaż przełożenia mogłyby byc dłuzsze ale 6 biegów w tym aucie spokojnie daje radę
Hyundai ix35 SUV