Lista ocen Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW 2010-2013 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Autko jak na wysokiego SUV-a bardzo fajnie prowadzi się po krętych i nierównych drogach w przedziale prędkości 90-120 km/h. Bardzo kulturalnie wybiera nierówności, a przy gwałtownych zmianach toru jazdy, dość sztywno trzyma się drogi. Ale przy większych prędkościach robi się już niebezpiecznie. W zimie systemy wspomagające bezpieczeństwo działają całkiem sprawnie, trudno wpaść w poślizg nawet z pomocą hamulca "ręcznego". Dobrze...
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
dość twardy, ale dzieki temu dobrze się prowadzi. gdy jezdzie się w większości jak ja samemu, czasem nawet za twardy, po załadowaniu rodziną i bagażami idealnie wybiera nierówności, na pusto potrafi dać się we znaki na dzuirawej drodze - zwłaszcza jak się jedzie z pełnym pęcherzem :) - wysoki prześwit, zapewnia komfort i wygodę w mieście , można wjechać na niedostęne dla sportowych osobówek krawężniki .
~Dudek
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Problem zgłoszony w ASO - na razie oni go nie widzą, ale ja ewidentnie czuję że samochód nie trzyma toru jazdy. Nie jest to związane ani z predkościa, ani z warunkami na drodze - ciagle musze korygować tor jazdy. Poczatkowo myślałem ze to moje przyzwyczajenie do czołgu mondeo ;) ale po kilku mieiścach odczucie sie nie zmienia :)Zobaczymy jak bedzie po usunięciu usterek - o których niżej...
~Jerzy
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Układ jezdny sprawuje się dobrze, jest jednak dość czuły stąd trzeba dobrze monitorować kierunek jazdy. Jeśli chodzi o warunki jazdy na polskich drogach to też sprawuje się przyzwoicie. Podwyższone zawieszenie świetnie sprawdza się na krzywych ulicach, krawężnikach i dziurach.
~surf79
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Przyzwoicie, komfort resorowania mógłby być lepszy, przy poprzecznych nierównościach zachowuje się nerwowo, podobnie jak w ciasnych łukach; nie pomaga nieprecyzyjny układ kierowniczy. Trzeba zaakceptować, że to nie jest auto do ścigania się.
~julek
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Wiem że są lepsi, bo zawieszenia wielowahaczowe, bo to bo tamto, ale siła leży w prostocie, auto dobrze się prowadzi, nie myszkuje po drodze. Co roku do Chorwacji i z powrotem, więc miałem okazję sprawdzić to w różnych warunkach.
~Marius
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
daje radę, ale mega komfortu nie zapewnia, zawieszenie głośne - słychać nie tylko dziury ale nawet każdą zmianę rodzaju asfaltu na jezdni; na trasie lekko myszkuje, ale może to wrażenie po przesiadce ze zwykłej osobówki
~Maciek K
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Auto prowadzi się super. A najbardziej jestem pod wrażeniem stabilności auta na śliskiej nawierzchni, śniegu itp. Auto samo się nakierowywuje na jezdnię i doskonale wyprowadza samochód z "zawirowań"
~piti99@wp.pl
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Auto super się prowadzi, bardzo dobrze działa wspomaganie kierownicy, w zadnym innym aucie nie miałem tak pozytywnych wrażeń.
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35 SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
10,7
~Piotrekole
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Ściągał na prawo, ściąga na lewo... Nie przystoi w nowym aucie. Podobno jakiś czujnik w układzi ekierowniczym.
Hyundai ix35 SUV