Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan (63)

4,1
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Auto sprawia bardzo pozytywne wrazenie. Wlaciwie nie ma sie do czego przyczepic. Stosunek jakosc/cena jest swietny. Auto zdecydowanie ponad przecietne. Pozycja gonda zainteresowania.
~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
jeżdże tym autem pół roku- 25tys km. myślę że wynik jest bardzo dobry. teraz chcę go sprzedać, bo chcę kupić lexusa.. nie wiem czy dobrze zrobię..
~kamiel11
Sedan 1.6 114KM 84kW
na 4+ samochod bardzo dobry tylko z malymi wadami czasami denerwujacymi ale nie zastanawialbym sie czy jeszcze raz kupic to auto. HYUNDAI zdecydowanie ok
~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Zaskoczony jestem elastycznością silnika. Dzieki temu bardzo przyjemnie się jeździ:) (Silnik)
~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto niezawodne nigdy nie odmówiło posłuszeństwa.Auto dla innego grona kierowców, nie wyjeżdżone przez młodociancyh niewyżytych kierowców. Jeżeli cenisz sobię wygodę i niechętnie zostawiasz pieniądze w portfelu mechaników trafny wybór. Nie sądze żeby w tego typu autach ktoś cofał liczniki jak ma to miejsce w wszelkiej maści sprowadzonych z pierwszej ręki ,,niemcach".
~Mistrz
Sedan 2.0 139KM 102kW
Za te pieniądze wart uwagi. Posiada pełne wyposażenie i jest niezawodny. Automat jest bardzo komfortowy. Może nie wyróżnia się w tłumie, ale zawsze dowiezie do celu. Czuje się w nim niezawodnego japończyka - Mitsubishi :)
~Piotr84
Sedan 1.6 114KM 84kW
Śmiało mogę polecić to auto dla rodziny dość dobrze wykończone, dobrze wyposażone i wygodne jak za te pieniądze a przede wszystkim niezawodne.Przejechałem nim około 30 tyś km w ciągu 2 lat teraz ma około 180tyś przejechane i myślę ze jeszcze sporo przejedzie. Ludzie nie ma się co bać hyundaia części dostęne i w cenach takich jak do pancerwagenów.POLECAM
~Shoger
Sedan 1.6 114KM 84kW
Fajne auto !!ladna sylwetka za naprwde małe pieniadze!!Polecam jezeli ktos szuka innego auta niz wszytskie!!
~Piotr
Sedan 1.6 114KM 84kW
Świetne auto! Za niewielkie pieniądze można kupić niestare, bogato wyposażone auto, które do tego jest niezawodne. Jeździ się nim wygodnie, silniczek jest żwawy, można się do niego przywiązać.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~karolmo@o2.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
Super auto o pięknym wyglądzie mini limuzyny wygodny i przestronny
Hyundai Lantra II Sedan