Lista ocen Hyundai Pony III (50) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~markat2@o2.pl
Sedan 1.3 72KM 53kW
Samochód jak na swoją klasę jest kiepski, dotyczy to szczególnie zawieszenia i skrzyni biegów, również wentylacja jest niezbyt dobra.Ogólnie rzecz mówiąc porównując go z Fiatem 126p to jest lepszy.
~amon@kujawy.com.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
DO TEJ PORY PRZEROBIŁEM 5 MALUCHÓW I CIENKIEGO (NIECH BĘDZIE PRZEKLĘTY!!! ). DOPIERO MÓJ KOCHANY KONIK JAK GO NAZYWAM OKAZAŁ SIĘ AUTKIEM WDZIĘCZNYM I NIEZAWODNYM. NIECH ŻYJE 100 LAT!!!!!!
~lukas89
Sedan 1.5 72KM 53kW
Pomimo że samochód ma już swoje lata i przeżył już swoje lata świetności jest to dobre auto w sam raz do dojeżdżania do pracy:)z instalacją LPG jeżdzi się prawie za darmo:)
~bartek-b@epf.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Auto godne uwagi. Samochód w rodzinie od wiosny 1998r czyli jakieś 9 lat. Odkupiłem go od Ojca tej wiosny i naprawde jestem zadowolony. Bardzo dobre auto na studencką kieszeń.
~K.H.
Sedan 1.5 72KM 53kW
Nic specjalnego samochód średnio awaryjny, niewilki komfort podróżowania krótkie oparcia przednich siedzeń,głośąny powyżej 120km/h.Ekonomiczny na gazie 100km to tylko 17zł.
~Pablo
Sedan 1.5 72KM 53kW
Auto jest naprawde bardzo dobre nie mam z nim żadnego problemu jeżdze w tygodniu nim 1000km jedynie musze lać do baku i dolewać od czasu do czasu olej.Autko naprawde znakomite.
~Piotjak
Sedan 1.5 72KM 53kW
Moje auto ma już swoj przebieg. Polecam mniej zamożnym kierowcą bo jest tanie w zakupie i części do niego są również w przystępnych cenach ale niestety trzeba czasami cos kupić...
~Jakub
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Auto sprawuje sie bez zarzutu,dobra cena a czesci hmm widzialem rozne komentarze i mnie dziwia za nowy sworzen oryginal dalem 46zl to chzba niewiele podrobka ok 25-28 to nie duzo
~MOjo
Sedan 1.3 72KM 53kW
autko calkiem fajne i nawet "niezle jedzie". na pewno lepsze niz CC lub 126. polecam. koszt LPG do silnika 1300ccm to 1500 pln czyli 1/3 ceny mojzego egzemplarza.
~gangsterka
Sedan 1.5 72KM 53kW
Jeździłam Vectrą, Renault 19 , Audi 80 ale PONY w ogóle sie nie psuje i mało paliiii....Polecam ten samochód dla ludzi bez aspiracji sportowych