Lista ocen Hyundai Santa Fe I 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW 2000-2006 (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Froniu
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Stara, prosta konstrukcja, 4 biegi, przydałaby się piątka,która mało się psuje, choć jedna niespodziankę już miałem. Podczas jazdy nieważne na jakim biegu nagłe szarpnięcie i blokowało się na trójce. Tiptronikiem można było co najwyżej zbić do dwójki i tyle. Padły czujniki prędkości wchodzącej i wychodzącej na skrzynie... Tylko ASO, razem 700 pln
~Jaclaw
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Mam automat. Generalnie zawsze jeździłem automatami (poza moim pierwszym samochodem w życiu ale to były inne czasy). Jak to automat -> nie ma się do czego przyczepić. Biegi zmienia ładnie bez szarpnięć, downkick też jest ok. Jedynie podczas przełączania z R na D czasami słychać przełączenie.
~Michal
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
mam z automatyczna skrzynia + sekwencja ... sam automat troche zle dobiera bieg gdzy chcesz szybko zredukowac i wciskasz gas do dechy to niepotrzeebie zrzuca na 2 wyje i dopiero po chwili wrzuca 3 ... ale gdy uzywasz sekwencji to extra ... sam mu redukujesz na biek ktory chcesz ...
~24pracus@gazeta.pl
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Automat z trybem sekwencyjnym. W mieście często przerzuca z 2 na 3 i odwrotnie. Ogólnie dobrze zestopniowana. Tryb manualny idealny w lekki teren. To mój pierwszy automat, więc nie mam porównania.
~manner
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
4robiegowy automat jest powolny i potrafi szarpac. odbiera silnikowi sporo wigoru. tryb \"manualny\" zaskakuje pozytywnie szybkoscia reakcji.
~AnKo
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Automat bezobsługowy (czterobiegowy). Tylko raz wymieniany olej po pęknięciu przewodu od chłodnicy oleju do skrzyni biegów
~AnKo
~pio
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
nie czuje zmiany biegów a jak sie chce wyprzedzić to redukcja bardzo adekwatna do zamierzonego czynu
~Yaro
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
automat uczący sie sposobu jazdy sprawuje sie dobrze, tryb sekwencyjny włączany rzadko
~Daniel
Tylko 4 biegi automat a chodzi wspaniale opinia nie tylko moja ale z 10 osób