Lista ocen Hyundai Santa Fe I 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW 2000-2006 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaclaw
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Najpierw negatywy: Nie da się ruszyć z piskami opon:) Jeżdżąc innymi samochodami zapominam, że to nie Santek i plomby chcą mi wypaść z zębów na naszych drogach:) Na zakrętach trzeba trochę uważać ale to raczej mój styl jazdy bo poprzedni samochód kleił się bardziej do drogi bo był po prostu mniejszy i lżejszy - fizyki nie oszukasz:) Pozytywy: Generalnie odczucia są trochę inne niż w FWD ze względu na napęd stały na 4 koła. Inaczej rusza,...
~Froniu
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Kapitalnie :D Stały napęd 4x4 jest świetny, trakcja kapitalna (nowe opony Pirelli), czy to śnieg czy błoto, czy asfalt (to nie jest terenówka, ale sporo w terenie może). Na zakrętach się trochę przechyla, ale jest pewny w prowadzeniu dzięki remontowi tylnego zawieszenia. Każdy kto narzeka na tylne zawieszenie, ma powybijane zawieszenie. Ja robiłem wszystkie tulejki metalowo-gumowe, wymieniłem 4 z 6-ciu wachaczy (niewymienne sworznie) i amorki....
~Michal
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
biorac pod uwage ze to SUV to srednio ... ogromny promien zawracania (spory problem na parkingu pod supermarketem ) do tego seryjne opony dosyc glosne ... ale w malym terenie lub zima - genialnie ... na trasie wygodnie dobrze sie prowadzi
~24pracus@gazeta.pl
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Stały napęd na 4 koła + kontrola trakcji. Bardzo komfortowy na szosie i przyzwoite zachowanie w terenie. Ani za miękki, ani za twardy. Jedyny minus - duża średnica zawracania. Brak reduktora.
~Yaro
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Rewelacyjne prowadzenie na łukach. Auto świetnie się prowadzi z dużą predkością na autostradzie jak i przy mniejszych prędkościach w terenie.
~pio
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
nie wiem czy mam cos wybite czy \"cuś\" ale przenosi drgania na kierownice.Pracuje nad poprawą stanu faktycznego
~radek12481632@poczta.onet.pl
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Po prostu rewelacja. Idealny na polskie drogi. Trzeba tylko uważać na szybkich , ostrych łukach, ale w tej klasie to normalne.
~Daniel
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Dobrze znosi dziury w moim drugim aucie Opel Meriva dziury walą jak szalone ten dostojnie przejeżdża .
~Grzesiek
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Na nasze drogi idealnie. Dziury w drogach nie są już takie straszne .
~Grzesiek
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Jak w luksusowej limuzynie. Autko porusza siębardzo pewnie po drodze i cichutko.