Lista ocen Hyundai Santa Fe II SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW 2006-2010 (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Widoczność jest ok choć przednie słupki są istotnie dość szerokie co nieco ogranicza widoczność. Zauważyłem jednak, że z biegiem czasu coraz mniej mi to przeszkadza i myślę że to kwestia przyzwyczajenia w trakcie wykonywania manewrów.
~Kris
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
widoczność dobra, aczkolwiek w dżdżyste dni bardzo często paruje przednia szyba i trzeba na nią włączyć dodatkowy nawiew(niektórzy mylą to z podgrzewaniem przedniej szyby). który chodzi na wysokich obrotach, reszta ok
~jabier
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Są tacy, co narzekają, ja nie mam problemów. Siedzi się wysoko, lusterka odpowiednio duże, słupki aż tak bardzo nie ograniczają pola widzenia. Zawsze widzę, co dzieje sie przede mną i dokoła.
~Bart
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Do tylu moglo byc lepiej, nie czuje sie najlepiej i cigle mam wrazenie ze zaraz przyfastryguje cus.....a tam ze 20 cm jeszcze by sie zmiescilo
~Darkodarecki
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
z fotela kierowcy widoczność elegancka w każdą stronę a jak już ktoś lubi cofać na lusterkach to super się przydają
~Zadowolony
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Z tej wysokości bardzo dobra choć troche za grube boczne słupki, ze względu na długość samochodu dobrze mieć czujniki cofania.
~mets
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
bardzo duże lusterka, widoczność niemalże doskonała, może tylko trochę zbyt gruby słupek przy przedniej szybie.
~SkUra
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Siedzi się wysoko, są niemal olbrzymie lusterka boczne, a wsteczne jest samo przyciemniające a dodatkowo posiada kompas.
~Ares
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Siedzi się wysoko , wszystko widać, mam czyjniki parkowania z tylu wiec jak mogę narzekac.
Dziennik kosztów dla Hyundai Santa Fe II SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
9,6
~arek1976
SUV 2.2 CRDi 155KM 114kW
Wysoka dobrze przeszkolna sylwetka daje dużą widoczność. Brakuje tylko systemu parktronic z przodu i z tyłu.
Hyundai Santa Fe II SUV