Oceny Hyundai Santa Fe IV SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW 2018-2020

Najnowsze oceny Hyundai Santa Fe IV SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW 2018-2020

3,3
~Lukasz
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Panowie, UWAGA!!!!Układ hamulcowy w tym samochodzie jest nieodpowiedni. Przy 15000 km wymieniono tarcze przednie na gwarancji, przy 35000km wymieniłem tarcze tylne już nie na gwarancji. Serwis informuje, że tarcze tylne nie podlegają gwarancji. Tarcze przednie zostały wymienione bo mieli biuletyn. A co klienta obchodzi ich biuletyn.Hyundai używa materiałów kiepskiej jakości. Należy dwa razy przemyśleć nad decyzją zakupu tego samochodu. NIE...
~neex
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Samochód przeznaczony do podróżowania. Do jazdy po mieście, zdecydowanie polecam inny samochód. Komfort porównywalny z samochodami wyższej klasy. Lepszy jest tylko w samochodach z pneumatycznym zawieszeniem. Brak zmęczenia jazdą przy odległościach nawet 1000km pokonywanych w ciągu 1 dnia. Silnik pozwala na dynamiczne włączanie się do ruchu autostradowego. Tempomat adaptacyjny robi swoje, jednak działa gorzej niż w pojazdach VAG. Tak samo...
~XYZ
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Dobra relacja ceny do jakości. Samochód wygodny i bardzo dobrze wyposażony (pełna opcja włącznie z dachem panoramicznym, pakietem inspiration i 7 siedzeń) To jest mój pierwszy samochód z silnikiem diesla, ale praktycznie tego nie czuć jak siedzi się w środku samochodu. Teraz jeżeli samochód ma silnik diesla i skrzynie automatyczna to nie robi to różnicy w sumie. Wcześniej jeździłem samochodami z doładowanym silnikiem benzynowym i skrzynia...
~Krzysztof
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Bardzo niskie spalanie, wyjątkowo zwrotny, pełne możliwe wyposażenie. Ja nie widzę żadnych minusów. Samochód dobrze się prowadzi, wszystko działa, a za taką cenę w zasadzie nie ma konkurencji. Nasz Santa Fe jest przyjemny - sprawdza się w każdej sytuacji, zarówno na autostradzie, jak i poda utwardzonymi drogami. Fajny, duży, komfortowy.
~jjjfff
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Bardzo dobry SUV rodziny na dłuższe wyjazdy, ale przydałaby się 3 litrowa V6 w gamie, żeby ten model mógł na równi konkurować z europejskimi odpowiednikami. W mieście nie ma tragedii, jest dość zwrotny a spalanie w okolicach 10-11 litrów przy normalnej jeździe nie robi tragedii.
3,7
~rafal
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Największym problemem jest serwis (katowice). Na początku nie działał system bluetooth (brak połączenia z telefonem) 2 wizyty, zrywa połączenie z android auto (zgłoszone) serwis może zły telefon (samsung s8) nadal nie działa testuję, przy pierwszym deszczu wycieraczka się rozleciała i porysowała szybę (odmowa naprawy) wycieraczki nie podlegaja gwarancji. Przy takim podejściu do klienta życzę Hyundaiowi powodzenia. Samochód za 195tyś zł.

Hyundai Santa Fe IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~olandia.pl
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Zaskakująco bogato wyposażone, duże, 7 - osobowe auto (wersja Platinium + pakiet Panorama +pakiet Inspiration). Wysoki komfort podróżowania, porównywalny z XC90, w cenie bazowej niższej o 150 tys pln. Kto nie ma kompleksów i nie ma problemów z samochodami z Korei (Południowej oczywiście), nie potrzebuje prestiżowej marki (z resztą bardziej awaryjnej) i chce zaoszczędzić 150 tys pln, to Hyundai Santa Fe jest bardzo dobrym wyborem.
~Lukasz
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Po 15000km bicie tarcz, serwis będzie wymieniał tarcze na gwarancji natomiast klocki już po stronie użytkownika. Z takim podejście to GWARANCJA 5 lat ma się nijak. NIE POLECAM
~Andrzej
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Naprawdę dobry samochód,na wakacyjne letnie i zimowe podróże ,no i komfortowe dojazdy do pracy dzień w dzień 80 km.
3,1
~Andrzej
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Auto za 200k, przy 40.000 już drugi raz wymieniane tarcze przód, straszne bicie tarcz. Serwis rozkłada ręce i odsuwa odpowiedzialność. Nie polecam tego samochodu
Hyundai Santa Fe IV SUV