Lista ocen Hyundai Sonata III 2.0 i 133KM 98kW 2001-2004 (13)

~Krzysiek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Przełomowa koreańska limuzyna z japońskim sercem i amerykańsko-europejskim rodowodem. Jeden z pierwszych modeli, którymi Hyundai pokazał, że Koreańczycy potrafią nie tylko produkować samochody marki Daewoo i pochodnych. Fantastyczny samochód, którego nikt o zdrowych zmysłach nie zamieniłby na Volkswagena czy inny niemiecki \'supersamochód\'. Sprawdzona w Stanach, Azji i zachodniej europie, ciesząca się tam ogromną popularnością. Wiele z tych...
~e-tomek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Czasami dwójka przyhaczy - rano, jak zimno - a tak to chodzi naprawdę fajnie. Biegi można wrzucać jednym palcem. Jeśli ktoś jeździł Mazdą ... to tutaj poczuje się jak w raju ;) (Skrzynia biegów)
~muniek.bmw@wp.pl
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Jeśli ktoś chce kupić duży, wygodny, stosunkowo tani i niewiele palący samochód to szczerze polecam. Marka dalej nie doceniana w Polsce bo koreańczyk a przecież silnik i zawieszenie pochodzi od japończyków (bodajże mitsubishi, mazda)
~Soniek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Silnik jest dość elastyczny, lecz wyraźnie lubi wyższe obroty typowo dla japońskich aut. (Silnik)
~piotr
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
jak na 188cm wzrostu to bomba, fotele jak w salonie (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Pitrek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Mam Sonatę od roku. Kupiona w komisie ale samochód był w dobrym stanie. Samochód od razu był z gazem. W remont dałem ok 2500zł i do tej pory leję tylko paliwo i ogień :) Polecam każdemu, fajne autko, wygodne, niezawodne i tanie (LPG) koszty na 100km na poziomie ok. 25 zł przy cenie za gaz ok 1,9zł za litr
~kasadaniel
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Auto troche sie buja jak to Limuzyna ale fotele bardzo wygodnie i auto praktycznie nie nawala.Ogolnie bardzo nie doceniane w Polsce a szkoda bo autem lepiej sie jezdzi niz Passatem a nawet i Audi A6. Szczerze polecam.ps przebieg orginalny moze duzy ale takie sa realia 10 letniego auta.
2,4
~Agaton
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Po 17 latach i przebyciu 165 tkm auto nadaje się wyłacznie do kasacji, aczkolwiek wnętrze zachowało doskonały stan. Drugą gwiazdkę daję za walory wnetrza, z wyłączeniej jakości wytłumienia hałasu.
~Arek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Silnik na prawde ekonomiczny ja na tak duży samochód (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~TYTUS62
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Auto jest przyzwoite i można kupić furkę za nieduże pieniądze.