Oceny Hyundai Tucson III SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW 2015-2018

Hyundai Tucson III SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Tucson III SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW 2015-2018

~hieronimo
SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW
Tucsona kupiliśmy trochę przez przypadek, szukaliśmy kombi, ale po przejażdżce Tucsonem nie było odwrotu. Auto bardzo dobrze wyposażone (wersja Style), dostępne za przyzwoite pieniądze, biorąc pod uwagę długość gwarancji i walory użytkowe. Pojemny bagażnik, obszerne wnętrze. Z zalet - ładna linia nadwozia, która nie zestarzała się mimo upływu kilku lat, środek może nie jak w autach premium, ale za to trwały i odporny na zużycie. Akceptowalne...
1,1
~Martin
SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW
Auto Szajs. Dwa tygodnie po gwarancji auto zaczęło się sypać. Najpierw awaria zamka od kierowcy - do wymiany koszt 550zł, tydzień później zgrzyty przy zmianie biegu szóstego, następnie czwartego. Synchronizatory do wymiany. Po sprawdzeniu w ASO weryfikacja koszt 300zł, skrzynia do wymiany koszt nowej 7500zł. Wstawiłem używkę i szybko auto sprzedałem. Panie świeć nad duszą kupującego.
1,1
~Martin
~mikebor
SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Mimo początkowych obaw co do przesiadki z toyoty na hunadai'a, auto po prawie 2 latach bezproblemowej eksploatacji nadal cieszy i co ważne prowadzi się jak nowe. Nic nie puka, nie trzeszczy - auto jest nadal zwarte.
~Ambro
SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW
Trudno porównywać to auto z np. Audi Q5 bo to nie ten segment cenowy ale całokształt spokojnie przewyższa takie potęgi jak Ford Kuga czy Toyota RAV4 (nawet w medialnych porównaniach) Tuscon i jego brat bliźniak KIA są na czele w/w stawki.
~werty
SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW
Auto ponadprzeciętne, czekałem na następcę IX35 i się nie zawiodłem z tymże, te auto jest naprawdę zrobione na nowo i o wiele lepsze niż IX35 pod względem komfortu, wyciszenia, prowadzenia. Przód przepiękny, ale tył chyba w IX35 mi się bardziej podobał bo był masywniejszy.

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tatola
SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW
Wypadkowa ceny i jakości zdecydowanie na 5. Spalanie średnie po przejechaniu 8 tys. km ( w ciągu 4 miesięcy na poziomie 6,8-7,0. Jeździmy dalej.
~Artur
SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW
Dałbym opinię "doskonały" ale niestety zużycie paliwa okazało się znacznie wyższe od obietnic producenta.
~dybcu$
SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW
Samochód bardzo wygodny i zwracający na siebie uwagę. Oczywiście w czasie użytkowania pojawiają się plusy dodatnie i plusy ujemne (jak to mówił klasyk), ale całokształt robi wrażenie.
~yarecky
SUV 1.7 CRDI 115KM 85kW
Świetne autko, bardzo dobrze wykonane i przemyślane. Dużo miejsca w kabinie, spory bagażnik. Bardzo dobre prowadzenie na drodze - auto tłumi wyboje a przy tym jest dostatecznie sztywne.
Hyundai Tucson III SUV