Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~urjacek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Po przejechaniu 14 tyś km - bez żadnych awarii. Mam natomiast zastrzeżenia do fabrycznej nawigacji, która mimo aktualizacji oprogramowania Tom Tom (przed samym wyjazdem za granicę) nie była w stanie dorównać nawigacji w telefonie komórkowym (choć dostawca map w obu urządzeniach był ten sam !). System audio początkowo grał fatalnie, ale po uaktualnieniu parametry dźwięku wyraźnie się poprawiły, do tego stopnia że dałem sobie spokój z...
~Przemek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Po 100tyś padły 2 przednie łożyska w kołach, Przyczyna - zarastające odprowadzenia wody przy piaście. Koszt piast wysoki. Można ustrzec się przed kłopotem - przy wymianie klocków sprawdzić i przetkać odpływy wody z piasty. Do 120 tyś - brak wiekszych kłopotów : 1 kłopot z pasem pasażera (usunięte na gwarancji) 2 wymiana tylniej lampy stopu (usunięte na gwarancji)
~Robert Cieśla
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Podczas przeglądu zerowego nie usunięto wad fabrycznych- po mimo to przekazano mi go. Po pierwszej naprawie poinformowano mnie pisemnie iż nie posiadają jeszcze narzędzi do ich usunięcia.
~Robert Cieśla
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Jedna wymiana w ramach akcji serwisowej tulei z tyłu i system inforozrywki nie czytał karty sd z mapa po wymianie szyby czołowej co było naprawione w ramach gwarancji.
~Przemek z Olsztyna
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
po 50 tyś km pompka silnika do wymiany (w ramach gwarancji oczywiście), powyżej 100km/h auto hamowało i zapalała się na kilka sekund czerwona kontrolka silnika.
~Jakub
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
na tym etapie nie oceniam, zwykłe usterki typu wycieraczki, braki w płynach, itp. W poniedziałek robię szkołę na salonie :-) Sprawdzę serwis ... z reguły nikt nie robi 4 tys. w tydzień
~Pp
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Dałem 4 * ponieważ seryjnie montowane tarcze i klocki ulegają bardzo szybkiemu zużyciu (po wymianie na komplet klocki tarcze ATE - problem znika) :)
~Piotr
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
BRAK za mało użytkowane na szczegółową opinie ale to nowe autko z 5 letnią gwarancją bez limitu km :) więc jest czas na wszystko

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Niec mu nie dolega jeszcze i mam nadzieję że tak zostanie na przynajmniej 5-6 lat
Hyundai Tucson III SUV