Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek z Olsztyna
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Nie wiem czy można lepiej ogrzewać lub chłodzić. Zimą podgrzewane fotele i kierownica sprawdza się rewelacyjnie, bardzo szybko się nagrzewają. Dwustrefowa klimatyzacja działa bez zarzutu. Żona ustawia sobie 19st ja 22st i każdy zadowolony :) Przycisk obiegu zamkniętego od razu usuwa nieprzyjemne zapachy z zewnątrz, często korzystam wtedy jak jedzie przede mną auto już wiekowe ze źle założoną instalacją gazową.
~Mirek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Silnik wolno się nagrzewa i szybko traci temperaturę na postoju przy mrozach poniżej -10 C. Wentylacja bardzo skuteczna, nawiewy na nogi pasażerów i górę, dwustrefowa. Obsługa prosta intuicyjna. Podgrzewane fotele i koło kierownicy nadrabiają przez pierwsze kilometry.
~Piotr
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Wentylacja przednich foteli coś wspaniałego :D no i oczywiści podgrzewanie wszystkich foteli w połączeniu ze skórzana tapicerką BAJA :) Środkowy tunel i ogrzewanie/chłodzenie pasażerów z tyłu działa idealnie (zasługa klimatyzacji dwustrefowej)
~Jacek Be
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Niby ok, ale poza okresem letnim nie mogę korzystać z klimatyzacji w trybie auto, bo parują szyby z przodu. Konieczny nawiew na szybę ustawiany manualnie. Super podgrzewanie kierownicy i foteli dla czterech pasażerów.
~Łukasz O.
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Grzeje aż miło, podgrzewane siedzenia przód i tył super opcja i polecam każdemu, klima w lato wyrabia mimo iż raz temperatura pokazała 41 stopni (przypominam że to model z czarnym lakierem)
~urjacek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Klimatyzacja w 42 st. upale Bośni i Hercegowiny spisywała się świetnie, do tego stopnia że moja córka siedząc na tylnej kanapie zakładała bluzę dresową, bo twierdziła iż jest jej za zimno !
~Pp
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
po 2 latach eksploatacji (przy sezonowych przeglądach klimatyzjacji) zdarza się , że sterowany automatycznie nawiew działa na wysokich obrotach dłużej niż wydaje się to konieczne
~Tony
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Na dziś nie wiele sprawdzałem klima chodzi świetnie, ogrzewania nie testowałem jeszcze bo mam miesiąc dopiero a jest lato, ale chłodnym porankiem szybko się rozgrzewa
~Arek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Bardzo szybko chłodzi się kabina. Polecam wentylowane siedzenia. Niesamowity komfort.

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Daje rade. Chlodzi i ogrzewa. Grzane fotele i kierownica sie sprawdzaja w zimie. Klima wydajna.
Hyundai Tucson III SUV